Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Szczecinek

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Szczecinku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Szczecinek

Szczecinek to popularne miasto, które z roku na rok zgłasza coraz większy popyt na skuteczne i tanie usługi kurierskie Jedną z firm, która jest w stanie pokryć to zapotrzebowanie ,jest kurier Poczta Polska. Szczecinek to miasto, w którym liczba usług kurierskich jest naprawdę duża. Każda firma, która realizuje tego typu działania, zabiega o względy klientów prywatnych, ale też firmowych, konkurując ze sobą ceną. Jednak mieszkańcy Szczecinka dawno już przestali traktować cenę usługi jako jedyny czynnik decyzyjny o wyborze tej czy innej firmy.
Oprócz niskich kosztów równie istotna jest szybkość realizacji usługi transportu, bezpieczeństwo przesyłki podczas przewozu, a także dodatkowe usługi, które zwiększą komfort dostarczenia paczki. Pod tymi wszystkimi obszarami może podpisać się kurier Pocztex – firma kurierska, która działa Poczcie Polskiej i oferuje najwyższej jakości usługi skupiające się na dostarczeniu przesyłek kurierskich różnych gabarytów. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Odbiorcy przesyłek kurierskich w Szczecinku, którzy zdecydowali się na usługi kuriera Pocztex, mają powody do dużego zadowolenia. Dlaczego? Ze względu na ogromną skuteczność w szybkim dostarczaniu paczek do klienta. W pierwszej kolejności warto podkreślić doskonałą organizację pracy kurierów pracujących na terenie Szczecinka, którzy przesyłki rozwożą od godziny 8:30 do 17:30. Każdy klient jest odpowiednio wcześniej powiadomiony o wizycie kuriera, dlatego bez względu na to, jaką zmianę w pracy mamy, uda nam się porozumieć z kurierem. Jeśli jednak jesteśmy dłużej nieobecni, nasza paczka wcale nie zawieruszy się. Kurier Pocztex poczynił ukłon w stronę wszystkich swoich klientów i zdecydował się na nawiązanie współpracy z najpopularniejszymi punktami usługowymi i handlowymi, dzięki czemu nasze przesyłki zostaną właśnie tam przekierowane na okres aż 7 dni. 

Wracając do Szczecinka, możemy odebrać swoją przesyłkę w Żabce, Biedronce, Lewiatanie, na stacji benzynowej Orlen czy w placówce Poczty Polskiej. To znacznie zwiększa elastyczność usług i pozwala nam samodzielnie zadecydować, kiedy i o której paczka do nas trafi. Zamówienie przesyłki z Pocztex może być jeszcze wygodniejsze i jeszcze tańsze. Jak to możliwe? Dzięki Globkurier – partnerowi logistycznemu, który pośredniczy w oferowaniu tanich usług kurierskich. Dzięki specjalnym warunkom każdy z nas może nadać przesyłkę jeszcze taniej, niż na stronie kuriera. Jak nadać przesyłkę z Globkurier? Wystarczy, że podamy odpowiednie dane swojej paczki, uwzględniając jej wagę i rozmiary, a następnie spośród różnych ofert wybierzemy tą, która najbardziej nam odpowiada. Po opłaceniu przesyłki musimy jedynie poczekać na odbiór przygotowanej przesyłki i oczekiwać, aż trafi ona w ręce odbiorcy. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Szczecinku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: