Logo
Menu

kurier InPost

Kurier InPost Szczecinek

Zamów kuriera InPost w Szczecinku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Szczecinek

Poszukujesz taniego kuriera w Szczecinku? To jedno z miast, które obsługujemy w GlobKurier.pl. Zapewniamy szybkie i wygodne nadawanie oraz odbieranie przesyłek oraz bardzo korzystne ceny. Dzięki naszej platformie możesz łatwo zamówić kuriera jednej z kilkudziesięciu firm przewozowych działających na terenie Polski. Wśród nich znajduje się także InPost – przewoźnik znany przede wszystkim z sieci paczkomatów, ale świadczący także standardowe usługi dostawy różnego rodzaju przesyłek “od drzwi do drzwi”. Szczecinek jest położony w południowo-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Leży mniej więcej w połowie drogi między Szczecinem a Trójmiastem oraz 64 km na południe od Koszalina. Jest istotnym ośrodkiem handlowym oraz transportowym. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Na terenie Szczecinka funkcjonuje pięć Punktów Obsługi Paczek InPost usprawniających dostarczanie przesyłek kurierskich w tym mieście i jego okolicach. Kurierzy doręczają przesyłki zarówno do paczkomatów, jak i bezpośrednio do rąk odbiorców od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Punkty Obsługi Paczek umożliwiają nadawanie przesyłek oraz ich odbieranie; najczęściej wykorzystywane są wtedy, gdy kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem. Osoby, które nie wyrażą zgody na ponowienie próby doręczenia w kolejnym dniu, mogą w ciągu trzech dni roboczych odebrać przesyłkę w punkcie. GlobKurier.pl pozwala nie tylko sprawnie nadać paczkę bez wychodzenia z domu, ale także zapłacić za nią nawet o 70% mniej w porównaniu z cenami, które można uzyskać bezpośrednio u przewoźnika. Dotyczy to zarówno oferty dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. 

Zamów kuriera wypełniając zaledwie dwa intuicyjne formularze i opłacając zamówienie online lub gotówką przy przekazaniu paczki. W pierwszym potrzebujemy kilku podstawowych informacji takich jak wielkość i waga paczki oraz to, czy będzie przesyłką krajową, czy zagraniczną. To pozwala nam na przygotowanie wstępnej wyceny u nawet kilkudziesięciu przewoźników. Spośród przygotowanych ofert wybierasz tę, która jest najkorzystniejsza i najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb. W przypadku InPost przechodzisz do kolejnego formularza, w którym podajesz dane odbiorcy i nadawcy, które są niezbędne do wysyłki. Na tym etapie możesz wykupić także dodatkowe usługi, takie jak dostawa w sobotę czy płatność za pobraniem. Kurier odbiera od Ciebie przesyłkę w ustalonym terminie. Przez całą jej drogę do miejsca docelowego zarówno Ty, jak i odbiorca możecie korzystać z zaawansowanego systemu do śledzenia przesyłek. Informacje w nim są aktualizowane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze wiecie, gdzie aktualnie znajduje się paczka.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Szczecinku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: