Menu

kurier dpd

Kurier DPD Szczecienk

Zamów kuriera DPD w Szczecinku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Szczecinek

Mieszkańcy Szczecinka mają obecnie możliwość korzystania z usług wielu firm kurierskich. Zrozumiałym jest więc, że poszukują tych, które mają najbardziej atrakcyjne oferty. Jedną z nich jest z całą pewnością DPD. Szczecinek jest miastem, w którym firma ta działa prężnie oferując możliwość odbioru i nadania paczki w wielu punktach. Czy jednak istnieje sposób na to, by zamawiać kuriera taniej i wygodniej? Okazuje się, że tak. DPD to firma kurierska, która założona została we Francji. Obecnie jest jednym z najchętniej wybieranych przez klientów przewoźników. Nie ma w tym nic dziwnego. Jej oferta dopasowana jest zarówno do potrzeb klientów indywidualnych, jak i firm. W ofercie znajdziemy przesyłki standardowe (których wymiary mogą wynosić aż do 200 cm), przesyłki niestandardowe oraz paletowe. Możemy skorzystać również z ekspresowej dostawy oraz wysłać paczkę zagraniczną do 37 krajów europejskich.

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Mieszkańcy Szczecinka, którzy chcieliby skorzystać z usług kuriera DPD mogą zrobić to od poniedziałku do piątku. Kurierzy zazwyczaj dowożą paczki w godzinach porannych i popołudniowych, choć istnieje możliwość umówienia się na inny termin dowozu. W mieście nie brakuje również punktów nadania i odbioru. DPD Pickup znajdują się aż w 6 lokalizacjach. Wśród nich wymienić możemy ulicę Polną 25A, 1Maja 54 czy Narutowicza 2A. Punkty otwarte są do godziny 17.00 dzięki czemu odwiedzenie ich nie powinno stanowić problemu. Jak zamówić taniego kuriera w Szczecinku? Warto wspomnieć o tym, że kuriera DPD w Szczecinku możemy zamówić znacznie szybciej i wygodniej. Rozwiązaniem, które to umożliwia jest portal GlobKurier.pl. To platforma transportowa, która pozyskuje dla firm kurierskich nowych klientów. 

Dzięki temu jest w stanie wynegocjować bardziej atrakcyjne ceny przesyłek. W przypadku kuriera DPD w Szczecinku ceny rozpoczynają się od 11,97 zł netto za przesyłkę do 5 kg dla zarejestrowanych użytkowników.Co więcej, korzystając z GlobKurier.pl oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale również czas. Wystarczy bowiem jedynie podać wymiary oraz wagę paczki by otrzymać szybką wycene kuriera DPD. Następnie podajemy adres odbioru i nadania paczki a kurier sam odwiedza nas w domu lub w firmie i odbiera przesyłkę. Jeśli jesteś mieszkańcem Szczecinka i zależy ci na tym, by zamawiać kuriera szybko, komfortowo i bezpiecznie – skorzystaj z możliwości, jakie daje internet i zamó kuriera przez GlobKurier.pl. To naprawdę się opłaca.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Szczecinku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: