Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Świdnik

Zamów kuriera UPS w Świdniku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Świdnik

Świdnik w województwie lubelskim to niewielkie miasto, w którym znajduje się Port Lotniczy Lublin. Jest to zatem jeden z ważniejszych punktów na mapie połączeń kurierskich na wschodzie Polski. Mieszkańcy Świdnika wysyłają liczne paczki krajowe i międzynarodowe, które trafiają nie tylko do krajów europejskich, ale i na inne kontynenty. Dużym zainteresowaniem w mieście cieszy się kurier UPS, który w Świdniku posiada kilka punktów nadawania i odbierania paczek. Jakie usługi realizuje UPS w Świdniku? Usługi kurierskie w Świdniku są realizowane przez UPS we wszystkie dni robocze. W zależności od wybranego punktu i usług dodatkowych klienci UPS mogą skorzystać również z przesyłek dostarczanych w soboty i niedziele. Klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy są obsługiwani na terenie całego miasta – kurierzy UPS dostarczają przesyłki krajowe i międzynarodowe nawet na obrzeża Świdnika oraz do okolicznych miejscowości. Z usługi zamów kuriera UPS mogą korzystać w Świdniku przedsiębiorstwa każdej wielkości. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier oferuje atrakcyjne umowy małym, średnim i dużym firmom bez względu na liczbę przesyłek w miesiącu. Kurier UPS Świdnik dostosowuje warunki swojej oferty również do klientów indywidualnych, którzy chcą nadać niestandardowe paczki krajowe lub międzynarodowe. W przypadku przesyłek zagranicznych UPS umożliwia ich przewożenie drogą lądową lub samolotową. W przypadku odbioru paczek na terenie Świdnika klienci UPS mogą skorzystać z punktów Access Point w popularnych sklepach oraz usługi My Choice z opcją przechowania przesyłki na czas urlopu.Platforma globkurier.pl pośredniczy w realizowaniu usług kurierskich w całej Polsce. Mieszkańcy Świdnika i pozostali użytkownicy znajdą w niej intuicyjną wyszukiwarkę, dzięki której błyskawicznie dobiorą odpowiedni gabaryt i typ paczki. 

Po wybraniu odpowiedniego rodzaju przesyłki użytkownik decyduje, który przewoźnik dostarczy paczkę. Kolejnym krokiem jest płatność za usługę i dokonanie płatności online, po której możliwe jest wydrukowanie etykiety przewozowej i przygotowanie towarów do wysyłki. Z platformy mogą korzystać użytkownicy indywidualni oraz biznesowi. W obu przypadkach globkurier.pl zapewnia najniższe ceny na usługi firm kurierskich oraz możliwość korzystania z systemu płatności odroczonych. Prócz nich na użytkowników serwisu czekają ubezpieczenia przesyłek na wypadek uszkodzenia lub zgubienia w trasie oraz funkcja tworzenia list stałych odbiorców i zbiorczych list przewozowych.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świdniku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: