• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Świdnik

  Zamów kuriera DHL w Świdniku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Świdnik

  Przedsiębiorstwa obecne na rynku współczesnych usług logistycznych i kurierskich, muszą sprostać zmieniającym się realiom oraz oczekiwaniom klientów. Dopasowując swoją ofertę, konieczne jest uwzględnienie różnych trybów życia oraz potrzeb. DHL nieustannie poszerza swoją ofertę, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.
  Kurier DHL posiada szeroką ofertę usług, które kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Działa jednakowo na terenie całego kraju, ale również wśród ponad 220 państw. DHL świadczy najwyższej jakości usługi, wśród których znaleźć można zarówno nadawanie przesyłek standardowej wielkości, gabarytów jak i przesyłek kopertowych. Wszystkie mogą zostać nadane w opcji door to door. Dla pełnego zaspokojenia potrzeb konsumentów DHL oferuje także usługi dodatkowe, takie jak powiadomienia SMS i e-mail, a także możliwość wygodnego przekierowania paczki do punktu DHL Parcel.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Odpowiadając na potrzeby klientów, tani kurier Świdnik umożliwia skorzystanie z wygodnej opcji nadawania i odbierania paczek w punktach zlokalizowanych na terenie całego miasta, ale także bezpośrednio z domu lub firmy. Aż 21 punktów DHL umieszczonych przy sklepach spożywczych, punktach usługowych oraz stacjach paliw. Dzięki temu nadawanie i odbieranie paczki można łatwo przeprowadzić, bez konieczności marnowania czasu. Gwarancja dostawy w następnym dniu roboczym, jaką w swojej ofercie posiada kurier DHL Świdnik, jest jedną z jego kluczowych przewag konkurencyjnych. W przypadku paczek o niestandardowym kształcie lub przekraczających 31,5 kilograma wymagane jest wybranie wariantu dostawy. 

  Dostępne są trzy pory – dostawa poranna do godziny 12, popołudniowa między 12 a 22 oraz wieczorna, po 22. Przesyłka o wadze powyżej 31,5 kilograma zostanie dostarczona w czasie do dwóch dni roboczych. Punkty DHL Parcel są czynne między godziną 8 a 18. Proste i łatwe nadawanie paczek DHL z GlobKurier.pl Nadawanie przesyłek z pomocą opcji zamów kuriera, dostępnej na stronie GlobKurier.pl jest wyjątkowo proste i intuicyjne. Wystarczy spełnić jedynie 4 proste kroki. Pierwszy z nich wymaga dokładnego zmierzenia przygotowanej paczki. Następnie wystarczy wprowadzić wymiary, wagę oraz adresy nadawcy i odbiorcy do kalkulatora, który szybko wyceni koszt dostawy. Ostatnie kroki wymagają jedynie wybrania przewoźnika, wypełnienia formularza zamówienia oraz czekania na kuriera.  

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świdnik

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: