Menu

kurier dpd

Kurier DPD Świdnik

Zamów kuriera DPD w Świdniku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Świdnik

Jesteś mieszkańcem Świdnika i zastanawiasz się, którą firmę kurierską wybrać by cieszyć się wysoką jakością usług a jednocześnie nie przepłacać. Wśród tanich kurierów w Świdniku firma DPD jest jedną z tych, która zasługuje na twoją uwagę. Kurier DPD posiada bardzo różnorodną ofertę a z jego usług możesz skorzystać bez wychodzenia z domu. Sprawdź jak to zrobić i zamów kuriera szybko i wygodnie.
Kurier DPD – międzynarodowa firma i doświadczenie Firma kurierska DPD założona została we Francji ok 50 lat temu. Obecnie nie jest to jednak krajowe przedsiębiorstwo transportowe lecz gigant o globalnym zasięgu. Firma działa w wielu krajach na całym świecie oraz w 37 krajach Europy, w tym również w naszym kraju kiedy to zdecydowała się na przejęcie firmy kurierskiej Siódemka. Różnorodność usług oraz stale wprowadzane innowacje, takie jak gwarantowana dostawa w tym samym dniu roboczym w usłudze DPD Today sprawiają, że cieszy się ona ogromnym uznaniem klientów nie tylko w naszym kraju.

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DPD w Świdniku posiada ofertę przeznaczoną dla osób prywatnych oraz firm prowadzących np. działalność w sieci. W szerokiej ofercie paczek znajdziemy przesyłki standardowe, niestandardowe, zagraniczne, ekspresowe i paletowe. Możemy również korzystać z integracji z systemami e commerce, wykupić ubezpieczenie oraz wiele dodatkowych usług. W Świdniku znajdują się obecnie cztery punkty obsługi w tym dwa otwarte przez całą dobę. Znajdują się one na ulicach Wyszyńskiego oraz Okulickiego. Te nowoczesne automaty paczkowe sprawiają, że nadanie i odbiór paczki są wyjątkowo dostępne. W dzisiejszych czasach nie każdy z nas ma jednak możliwość samodzielnego udania się do punktu nadania paczek. Na szczęście, nie ma takiej konieczności. 

Kuriera DPD w Świdniku możemy bowiem zamówić również bez wychodzenia z domu. W tym celu wystarczy jedynie odwiedzić platformę kurierską GlobKurier.pl, która daje nam możliwość dokonania szybkiej wyceny paczki, zamówienia kuriera, który odbierze przesyłki spod wskazanego adresu a także monitorowania paczki.Co więcej, GlobKurier.pl jako strona pozyskująca dla firm kurierskich nowe zamówienia ma możliwość negocjowania stawek, dzięki czemu są one jeszcze atrakcyjniejsze niż regularna oferta klienta. Paczkę do 5 kilogramów nadamy w DPD za niespełna 12 złotych. Jak widzisz, mieszkańcy Świdnika mają dużo możliwości by zamówić taniego kuriera szybko i bezpiecznie. Za pośrednictwem strony GlobKurier.pl klienci mają szansę zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Już dziś dołącz więc do grona zadowolonych klientów DPD i zamów kuriera.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świdnik

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: