Menu

globbox

Globbox Świdnik

Sprawdź ofertę GlobBox w Świdniku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Świdnik

Jesteś mieszkańcem Świdnika i chcesz wysłać paczkę? Oczywistym jest, że zależy ci na wysokiej jakości usług ale jednocześnie nie chcesz również przepłacać. Na szczęście, obecnie masz sporo możliwości wyboru firmy kurierskiej. Wśród tych, które zdecydowanie zasługują na uwagę z pewnością należy wymienić Świdnik. Globbox jest firmą, która prężnie działa w tym mieście oferując ci sporo możliwości nadania przesyłki. Sprawdźmy więc jak to zrobić.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Globbox to jedna z firm kurierskich, która postawiła na nowoczesne rozwiązania. Firma nie posiada swojej floty lecz współpracuje z kilkudziesięcioma firmami transportowymi, co pozwala jej oferować nie tylko atrakcyjne ceny ale również wysoką jakość usług. Oferta Globbox jest bardzo szeroka, obejmuje zarówno przesyłki listowe, standardowe, paletowe jak i te o niestandardowych wymiarach. Możemy wysyłać przesyłki nie tylko w kraju, ale również poza jego granice. Dzięki temu z oferty Globbox korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Kolejną nowością, jaką oferuje Globbox w Świdniku są punkty paczkowe, które znajdują się w sklepach, lokalach czy punktach usługowych. Dzięki temu możemy nadać paczkę Globbox podczas załatwiania innych spraw na mieście. W Świdniku punkt taki znajduje się w sklepie Kaufland, w kiosku Traffika, który otwarty jest od poniedziałku do niedzieli. 

Znajduje się on na ulicy Krępieckiej 3 i poza weekendami dostępny jest aż do godziny 21.00. W dzisiejszych czasach coraz więcej rzeczy załatwiamy przez internet. Nie inaczej jest również z usługami kurierskimi. Dlatego też skorzystaj z możliowsci, jakie daje portal transportowy GlobKurier.pl i nadaj przesyłkę w Globbox bez wychodzenia z domu.Wystarczy jedynie wypełnić prosty formularz szybkiej wyceny przesyłki, który znajdziesz na tej stronie. Po podaniu wagi oraz wymiarów paczki ukażą ci się oferty cenowe. Wybierasz dopasowaną do twoich potrzeb i płacisz za usługę. Możesz wybrać, czy chcesz udać się do punktu nadania paczki, czy też kurier ma odebrać ją od ciebie osobiście. Co więcej, za pośrednictwem strony możesz również skorzystać z opcji monitorowania przesyłki. Jak widzisz, tani kurier w Świdniku jest w zasięgu ręki. Aby skorzystać z jego usług nie musisz nawet wychodzić z domu. To bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie, z którego skorzystało już wielu mieszkańców twojego miasta. Dołącz do tego grona i zamów kuriera kilkoma kliknięciami. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świdniku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: