Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Świdnik

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Świdniku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Świdnik

Poczta Polska od lat zajmuje się dostarczaniem mieszkańcom Polski listów, przesyłek i innych paczek. Jednak kurier Pocztex to zupełnie nowe odkrycie, które działa na terenie Świdnika. Klienci, którzy często szukają usług kurierskich, z pewnością na przestrzeni miesięcy korzystali już z wielu firm świadczących takie usługi. Każda z popularnych firm charakteryzuje się nieco innym stylem działania. Jedna jest tania, druga z kolei skupia się na szybkości transportu, trzecia natomiast stawia na bezpieczeństwo przesyłek. Kurier Poczta Polska, który w Świdniku działa pod nazwą Pocztex łączy w sobie wszystkie te cechy, tworząc kuriera idealnego. Dzięki Pocztex każda przesyłka, nieważne w jakim rozmiarze oraz w jakiej wadze, zostanie przetransportowana do odbiorcy bez problemów. Kurier Pocztex to firma, której przez ręce dziennie przechodzi nawet milion paczek. Taki wynik mówi sam za siebie – doskonała organizacja pracy, odpowiedzialni ludzie i nowoczesne technologie sprawiają, że tani kurier Pocztex zawsze zdaje swój egzamin.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Mieszkańcy Świdnika, którzy oczekują nadejścia przesyłki realizowanej przez kuriera Pocztex, nie mają powodów do narzekań. Dlaczego? Ze względu na wiele możliwości uzyskania swojej paczki. Pierwszy sposób to ten najczęściej występujący, czyli wizyta kuriera w naszym miejscu zamieszkania. Długie godziny pracy kurierów, którzy zaczynają już o 8:30, a kończą o 17:30, sprawia, że zdecydowana większość przesyłek faktycznie jest dostarczana do klientów bez wychodzenia z domu. 
To jednak niejedyny sposób na uzyskanie swojej przesyłki, z czego ucieszą się Ci mieszkańcy Świdnika, którzy najbardziej wolą samemu wybrać czas odbioru przesyłki. Taka możliwość nadarza się, gdy kurier przekaże naszą przesyłkę do jednego z 12 tysięcy punktów odbioru przesyłek. Takie punkty to sieć sklepów Żabka, stacje benzynowe Orlen, dyskonty Biedronka czy kioski Ruchu. 

Oprócz tych wymienionych placówek jeszcze cała masa innych sklepów bierze udział w tej współpracy, dzięki której praktycznie każdy z nas w dowolnym momencie, w ciągu 7 dni może odebrać przesyłkę, która już na nas czeka. Globkurier to partner logistyczny, którego głównym zadaniem jest agregowanie danych o ofertach wszystkich firm kurierskich, w tym oferty taniego kuriera Pocztex w Świdniku. To usługa, która przede wszystkim pozwala nam świadomie wybrać tę usługę, której warunki najbardziej nam odpowiadają. Zależy nam na szybkim transporcie przesyłki? A może przede wszystkim liczą się koszty? Bez względu na to, wybierając opcję zamów kuriera w Globkurier, zawsze trafimy na satysfakcjonującą nas ofertę, którą wystarczy opłacić, a następnie oczekiwać na kuriera, który zajmie się całą resztą.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świdniku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: