Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Rumia

Zamów kuriera UPS w Rumi korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Rumia

50-tysięczne miasto Rumia w pobliżu Wejherowa jest częstym kierunkiem kurierów. Niewielka odległość od morza, liczne rodzinne biznesy i wysoka popularność zakupów w sieci sprawiają, że do Rumii dociera coraz więcej paczek. Kurier UPS działa prężnie na tym terenie, rozwożąc paczki od poniedziałku do soboty i pozostawiając je w różnych punktach odbioru. Oferta firmy kurierskiej UPS jest dzięki temu ceniona przez mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców, którzy oczekują elastyczności i nowoczesnego standardu usług. W Rumii kurier UPS prowadzi kilkanaście Access Pointów, które umożliwiają nadawanie wcześniej opłaconych paczek i odbieranie przesyłek o dogodnej godzinie. Punkty mieszczą się przy sklepach, przedsiębiorstwach usługowych oraz w centrach logistycznych dla firm kurierskich. Dzięki temu klienci UPS mogą wybrać dogodną lokalizację dla siebie i zamówić doręczenie paczki do punktu blisko domu lub miejsca pracy. W Access Point przyjmowane i wydawane są paczki krajowe, ekspresowe i międzynarodowe różnego typu.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dla wymagających klientów kurier UPS Rumia przygotował usługę My Choice. W jej ramach możliwe jest wybieranie konkretnej daty i godziny doręczenia przesyłki przez kuriera. W razie wyjazdów na wakacje lub innych zdarzeń klient UPS może zdecydować się na przechowanie paczki przez firmę i doręczenie jej po jego powrocie do domu. Na firmy czeka natomiast atrakcyjna oferta przewozu przesyłek w niskich temperaturach (np. leków i produktów spożywczych) oraz usprawnienia łańcucha dostaw towarów, które do Polski dotarły drogą lotniczą. Ponadto usługa zamów kuriera UPS obejmuje zwroty towarów od klientów. Platforma globkurier.pl to miejsce, w którym osoby prywatne i przedsiębiorcy znajdą tanie przesyłki krajowe i międzynarodowe bez względu na to, jak często korzystają z usług firm kurierskich. 

Wyszukiwarka na platformie umożliwia znalezienie kuriera na podstawie rozmiaru paczki, jej wagi oraz adresów nadawcy i odbiorcy. Dzięki tym danym otrzymuje się listę przewoźników, którzy wykonają zlecenie wraz ze wskazaniem jego kosztów i datą przewidywanego doręczenia. Po dokonaniu opłaty online w globkurier.pl automatycznie generuje się etykietę przewozową. Dodatkowo użytkownik może zdecydować się na dobrowolne ubezpieczenie paczki od zgubienia lub zniszczenia w czasie transportu. Na firmy czeka natomiast opcja płatności odroczonych, dzięki którym poprawia się płynność finansowa przedsiębiorstwa.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rumi

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: