Logo
Menu

globbox

Globbox Rumia

Sprawdź ofertę GlobBox w Rumi i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Rumia

Prowadząc działalność gospodarczą, zwykle nie ograniczamy się do danego miasta czy regionu, a prowadzimy sklep ogólnopolski. To pozwala zintensyfikować zyski pod warunkiem, że ceny są adekwatne do jakości, a koszt przesyłki nie jest zbyt wysoki. Jeśli chodzi o ten ostatni, to można zdecydować się na kuriera Globbox. Rumia to jedno z miast na Pomorzu, gdzie znajdziesz punkty nadania i odbioru tego kuriera. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Prowadząc działalność gospodarczą w Rumii, nadaj przesyłkę w Globbox, gdyż znajdziesz tu przynajmniej dwa punkty nadania i odbioru. Ponadto możesz liczyć na niską cenę za przesyłkę. Jeden z punktów w Rumii znajduje się przy ul. Jana III Sobieskiego 14 a. Jest on czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00. Drugi punkt zlokalizowany jest przy ul. Derdowskiego, pod numerem 25b. Ten punkt jest czynny znacznie krócej i tylko od poniedziałku do piątku. Godziny otwarcia to od 8.30 do 16.30. Zatem, gdy potrzebujesz wysłać przesyłki poza standardowymi godzinami pracy, wybierzesz punkt przy Jana II Sobieskiego. Zanim udasz się z przesyłką do punktu, musisz ją jednak odpowiednio zabezpieczyć. Konieczne jest wybranie solidnego kartonu, a także folii stretch do owinięcia, gdyż ona zapobiegnie zamoknięciu paczki. Wewnątrz paczki także musi być porządek. Warto postarać się o wypełnienie pustych miejsc, dzięki temu towar nie będzie przesuwał się w transporcie. Globbox ma w Polsce ponad 5500 punktów nadania i odbioru, zatem możesz wysłać paczkę do każdego zakątka kraju z Pomorza. Najpierw jednak koniecznie trzeba wycenić paczkę, wszak jak najniższa cena za przesyłkę ma znaczenie, bo rzutuje na końcową cenę towaru. 

Dzięki temu można zaoferować klientom towary w korzystnych cenach, łącznie z przesyłką. Gdzie zatem najlepiej zamówić kuriera? Zamów kuriera Globbox dzięki platformie Globkurier.pl. Załóż darmowe konto, które da Ci przepustkę do wyceniania nieograniczonej liczby przesyłek. Możesz generować zbiorowe listy przewozowe. To pozwoli Ci zaoszczędzić jeszcze więcej. Musisz wiedzieć, że wycena w Globkurier może być bardzo korzystna, nawet 70% niższa niż u przewoźnika. Wszystko za sprawą negocjowanych stawek. Można liczyć także na indywidualną wycenę, gdy prowadzi się firmę. Warto podkreślić, że z platformy dla usług kurierskich i przewozowych mogą korzystać także osoby prywatne, nieprowadzące działalności gospodarczej. Po założeniu konta, wpisz wymiary swojej przesyłki w wymagane pola i podaj jej wagę. Po kliknięciu w wycenę ukaże się lista najlepszych propozycji, a ceny ustawione będą rosnąco. Wystarczy, że wybierze Globbox, opłacisz przesyłkę, a otrzymasz list przewozowy na swoją skrzynkę, który wydrukujesz i nakleisz na paczkę. Pozostanie już tylko udanie się do punktu nadania przesyłek. Warto wiedzieć, że kurier dostarcza przesyłki w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeśli usługa jest opłacona do 11, może odebrać paczkę z punktu jeszcze tego samego dnia. Zatem czasem warto się spieszyć.   

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rumi

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: