Logo
Menu

kurier InPost

Kurier InPost Rumia

Zamów kuriera InPost w Rumi korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Rumia

Firma InPost wyróżnia się innowacyjnym podejściem do usług, które świadczy. Jest to szczególnie istotne w momencie, gdy rynek doświadcza tak dynamicznych zmian jak ma to miejsce obecnie. Stałe obserwowanie potrzeb swoich konsumentów, pozwala na dopasowanie oferty. Klienci korzystający z usług oferowanych przez kurier InPost mają wiele możliwości do wyboru. Są one kierowane do przedsiębiorstw, głównie z sektora e-commerce, ale także do klientów indywidualnych. Dostępne są wygodne możliwości nadania oraz odebrania paczki – bezpośrednio spod wskazanego adresu lub za pomocą dostępnego całodobowo paczkomatu. Firmy korzystające z usług InPost mają możliwość skorzystać z indywidualnej wyceny, darmowych zwrotów, a także przesyłek pobraniowych i wielu innych pomocnych usług. Natomiast stali użytkownicy z pewnością doceniają intuicyjną aplikację, dzięki której można znacznie szybkiej śledzić swoją przesyłkę, a także bezpiecznie i higienicznie odebrać paczkę z paczkomatu.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadawanie i odbieranie paczek bezpośrednio spod adresu domowego lub firmowego niewątpliwie jest bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić czas. Jednak jest to usługa ograniczona w czasie i uzależniona od godzin pracy kuriera. Klienci, którym zależy na elastycznych porach nadawania i odbierania paczek, chętniej skorzystają z 21 wygodnych paczkomatów, jakie tani kurier Rumia zlokalizował na terenie miasta. Pozwalają ona na całodobowy dostęp do swoich przesyłek, również z pomocą aplikacji InPost.  Przesyłki ważące mniej niż 30 kilogramów kurier InPost Rumia doręcza w godzinach porannych, do 10 lub 12. W przypadku paczek poniżej 50 kilogramów nadal pozostaje utrzymana gwarancja doręczenia w następnym dniu roboczym, lecz obejmuje ona cały dzień – do godziny 17. 

Kurierzy InPost pracują od poniedziałku do piątku, do godziny 17. W tym czasie dowożą przesyłki zarówno do paczkomatów, jak i pod wskazany w zamówieniu adres. Nadawanie paczek InPost z pomocą opcji „Zamów kuriera”, dostępnej na stronie GlobKurier.pl jest bardzo proste i zajmuje jedynie chwile. Najważniejszym etapem jest dokładne podanie wszystkich niezbędnych danych – wagi, wymiarów oraz adresu nadawcy i odbiorcy. Dzięki temu system może szybko wycenić koszt takiej przesyłki. Po wybraniu najodpowiedniejszej usługi wystarczy dokonać płatności i czekać na kuriera.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rumi

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: