• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Rumia

  Zamów kuriera DHL w Rumi korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Rumia

  DHL to stworzona w Niemczech firma transportowa i logistyczna, która zajmuje się dostarczaniem przesyłek na całym świecie. Liczne oddziały DHL Service Points, umożliwiające nadawanie i odbieranie paczek oraz szeroko pojętą obsługę klienta znajdują się w wielu miastach na terenie Polski. W wielu z nich można zamówić kuriera DHL za pośrednictwem GlobKurier.pl; należy do nich między innymi Rumia. Rumia to zamieszkiwane przez blisko 50 tysięcy osób miasto w województwie Pomorskim. Od południa graniczy z Gdynią, a wraz z Redą i Wejherowem wchodzi w skład zespołu miast nazywanego “Małym Trójmiastem Kaszubskim”. W Rumi znajduje się kilkadziesiąt punktów DHL POP oraz DHL Service Points. Umożliwiają one zarówno nadanie, jak i odebranie paczki. Kurierzy DHL rozwożą paczki w trzech przedziałach czasowych: do 12:00, między 12:00 a 18:00 oraz między 18:00 a 22:00. Mogą one trafić w ręce odbiorcy nawet następnego dnia roboczego, o ile zostaną nadane wystarczająco wcześnie. W sytuacji, w której odbiorca nie znajduje się pod adresem docelowym, ma możliwość przekierowania paczki na inny adres lub odebrania jej następnego dnia z punktu DHL Service Point; w drugim przypadku kurier DHL w Rumi pozostawia awizo.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  GlobKurier.pl to serwis umożliwiający zamówienie taniego kuriera w Rumi. Łączymy usługi wielu przewoźników, do których należy również DHL. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, dzięki czemu oferujemy nie tylko doskonałą jakość usług, którą zawdzięczamy naszemu doświadczeniu, ale także bardzo korzystne ceny. Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi mogą liczyć na koszt wysyłki niższy nawet o 70% od tego, który można uzyskać bezpośrednio u przewoźnika. Zamów kuriera DHL na terenie Rumi i całej aglomeracji trójmiejskiej w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że podasz w formularzu na naszej stronie kilka informacji takich jak wielkość przesyłki oraz miejscowości, między którymi ma zostać przesłana. Na tej podstawie przygotowujemy oferty przewoźników, spośród których możesz wybrać DHL. 

  Po dokonaniu wyboru podaj informacje o ewentualnych dodatkowych usługach, takich jak dostarczenie paczki do konkretnej godziny lub nadprogramowe ubezpieczenie. Usługę możesz opłacić za pomocą szybkich płatności online, tradycyjnego przelewu, lub gotówką, gdy kurier przyjedzie odebrać paczkę. Każdą przesyłką od momentu zarejestrowania jej danych po doręczenie opiekuje się nasz pracownik. Dzięki temu możesz w każdej chwili skontaktować się z nami, a opiekun przesyłki odpowie na dotyczące jej pytania i pomoże w razie pojawienia się ewentualnych problemów.Do dyspozycji naszych klientów – zarówno nadawców, jak i odbiorców – jest także system monitorowania przesyłek, w którym dane są aktualizowane w czasie rzeczywistym. Dzięki temu można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się z paczką i określić przybliżony termin dostawy.

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rumi

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: