• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Rumia

  Zamów kuriera Poczty Polskiej w Rumi korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Rumia

  Poczta Polska to jeden z największych przewoźników w kraju. Instytucja świadczy usługi nie tylko na terenie Polski, ale także poza jego granicami. Poczta Polska nie ma bezpośredniej działalności w innych krajach. Jednak realizuje przesyłki międzynarodowe ze względu na podpisanie umowy z narodowymi operatorami pocztowymi w innych krajach. To sprawia, że kurier Poczta Polska może dostarczyć paczki w różne zakątki świata. Warto jednak pamiętać, że takie przesyłki międzynarodowe nie są przyjmowane we wszystkich placówkach. Poczta Polska to państwowa instytucja, której urzędy zlokalizowane są na terenie całej Polski. Jest ona jednym z największych przewoźników na terenie całego kraju. Punkty obsługi Poczty Polskiej znajdują się nawet na terenie mniejszych miast. Dodatków klienci mogą odbierać i nadawać paczki w automatach.

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurierzy Poczty Polskiej dostarczają paczki pod wskazany adres od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-17.30. Natomiast w poszczególnych punktach odbioru można dostać przesyłkę w godzinach ich otwarcia. Poczta Polska współpracuje również z całodobowymi punktami, które są otwarte w weekendy. To sprawia, że klienci mogą odebrać paczki w dogodnych dla nich godzinach w pobliskiej lokalizacji. Wydaje się, że niemożliwe jest połączenie solidny i tani kurier. Rumia jednak dysponuje odpowiednimi firmami. Na terenie miasta znajduje się 6 urzędów pocztowych. Większość z nich czynna jest jedynie w dni powszednie, tylko dwa z nich świadczą usługi również w soboty, a jeden w niedzielę i święta. Na terenie Rumii nie brakuje również punktów odbioru Poczty Polskiej.

  Wszystkie znajdują się w sklepach spożywczych, z czego aż 21 w Żabkach. W Rumii można znaleźć również punkt odbioru w sklepie Biedronka, ABC i Lewiatan. Większość z tych placówek otwarta jest codziennie, ale poszczególne godziny otwarcia najlepiej sprawdzić w sklepie. Jednak można być pewnym, że nie będzie problemu z odebraniem paczki dostarczanej przez Pocztę Polską. Zastanawiasz się, jak nadać paczkę przez Pocztę Polską? Najprostszym sposobem jest zamówienie kuriera przez formularz GlobKurier. Wystarczy wpisać tylko parametry paczki, a zostaną nam pokazane odpowiednie wyniki. Na tej podstawie wybieramy najlepszą opcję dla nas. Następnie uzupełniamy dostępny formularz i paczka została nadana. Na koniec wystarczy zaczekać na kuriera i przekazać mu paczkę lub zanieść przesyłkę do wybranego punktu.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rumi

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: