• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Racibórz

  Zamów kuriera UPS w Raciborzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Racibórz

  Racibórz jest położony w województwie śląskim. Miasto zamieszkuje około 55 tysięcy osób. Ze względu na jego położenie mieszkańcy Raciborza i lokalne przedsiębiorstwa są zainteresowani usługami kurierskimi w celu błyskawicznego przesyłania paczek do innych miast na Górnym Śląsku. Kurier UPS działa w Raciborzu od dłuższego czasu, dlatego na terenie miasta znajdują się liczne punkty odbioru paczek. Sprawdź, gdzie ich szukać oraz jakie usługi firmy kurierskiej UPS zasługują na szczególną uwagę. Kurier UPS to amerykański przewoźnik, który oferuje przewóz paczek na terenie Polski oraz do większości krajów na świecie. Przesyłki są dostarczane do odbiorców drogą lądową lub samolotową w zależności od odległości i miejsca zamieszkania adresata. Kurier UPS Racibórz prowadzi na terenie miasta liczne punkty Access Point, w których klienci mogą nadawać lub odbierać paczki od godzin porannych aż do wieczora. Większość punktów pracuje od poniedziałku do piątku, niektóre również w soboty i niedziele. W Access Point przyjmowane są nie tylko paczki krajowe, ale również przesyłki ekspresowe i międzynarodowe. 

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Tani kurier Racibórz przygotował dla klientów możliwość skorzystania z usługi My Choice. Dzięki niej odbiorca wybiera termin i godzinę doręczenia przesyłki, a w razie urlopu może poprosić o jej dostarczenie po powrocie z wakacji. Przedsiębiorcy, którzy wybierają usługi UPS, dopasowują warunki umowy do indywidualnych potrzeb. Mogą zdecydować się zarówno na dostawę towarów w specjalnych warunkach termicznych, jak i usprawnić łańcuchy dostaw międzynarodowych. Globkurier.pl to platforma, na której użytkownicy znajdą renomowane firmy kurierskie, działające na terenie całej Polski. Z serwisu mogą korzystać osoby prywatne i firmy dowolnej wielkości. 

  Prosta w obsłudze wyszukiwarka umożliwia błyskawiczne znalezienie odpowiedniej oferty kuriera. Globkurier.pl wskazuje, jakie są koszty przesyłek u różnych przewoźników, a także informuje o przewidywanym czasie oczekiwania na doręczenie paczki. Dodatkowo platforma umożliwia wykupienie ubezpieczenia na wypadek zniszczenia lub zagubienia przesyłki w transporcie.  Z pomocą globkurier.pl paczki wysyła się łatwo i szybko bez wychodzenia z domu. Opłata za przesyłkę jest pobierana online, a firmy dodatkowo mogą korzystać z wygodnego systemu płatności odroczonych. Użytkownicy mogą również tworzyć zbiorcze listy przewozowe, listy stałych odbiorców oraz wysyłać przesyłki za pobraniem, jeśli tego życzy sobie adresat.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Raciborzu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: