Menu

kurier InPost

Kurier InPost Racibórz

Zamów kuriera InPost w Raciborzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Racibórz

Sposobem na zdobycie zaufania odbiorców, a docelowo także przewagi konkurencyjnej, jest skuteczne rozpoznawanie i zaspokajanie potrzeb. InPost nieustannie monitoruje zmiany, jakie zachodzą na rynku usług kurierskich i logistycznych, dzięki czemu może wdrażać ciekawe i innowacyjne rozwiązania. Usługi, które obecnie oferuje kurier InPost, są kierowane do klientów indywidualnych i firmowych. Pozwalają na wygodne nadanie i odebranie paczki bezpośrednio pod wskazanym adresem. Dla osób ceniących sobie elastyczność świetnym rozwiązaniem są natomiast Paczkomaty i PaczkoPunkty. Pozwalają one na nadanie i odebranie paczek o dowolnej porze. W przypadku klientów firmowych InPost oferuje także usługi specjalne. Usprawniają one prowadzenie biznesu, szczególnie w branży e-commerce. Kluczowe jest w tym przypadku przeprowadzanie indywidualnej wyceny oraz możliwość wprowadzenia przesyłek pobraniowych, oraz darmowych zwrotów.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Oferta usług kurierskich oferowanych przez tani kurier Racibórz, jest szeroka oraz dopasowana do potrzeb mieszkańców. Wielu z nich woli nadawać i odbierać przesyłki bez konieczności wychodzenia z domu. Lecz część chętnie skorzysta z możliwości, jakie daje aż dwadzieścia pięć wygodnie zlokalizowanych paczkomatów. Działają one całodobowo, dzięki czemu pozwalają na nadawanie i odbieranie paczek w niestandardowych godzinach. Godziny pracy, w jakich kurier InPost Racibórz odbiera i dostarcza przesyłki, są identyczne w każdy dzień roboczy – od poniedziałku do piątku, do godziny 17. Doręczenie paczek o wadze mniejszej niż 30 kilogramów, najczęściej odbywa się do godziny 10 lub 12. 

Przesyłki o standardowych wymiarach, lecz wadze do 50 kilogramów, dostarczane są do godziny 17. InPost w przypadku wszystkich przesyłek o sumie wymiarów poniżej 220 centymetrów gwarantuje dostawę w następnym dniu roboczym. Nadawanie przesyłki, dzięki opcji „Zamów kuriera” dostępnej na stronie GlobKurier.pl jest bardzo proste i wymaga wypełnienia jedynie kilku łatwych punktów. Kluczowym etapem jest podanie wszystkich niezbędnych danych na temat przesyłki. Najważniejsze są oczywiście wymiary i waga, ale do dokonania wyceny konieczne jest także podanie adresów nadawcy i odbiorcy. Po wybraniu najodpowiedniejszej usługi wystarczy jedynie dokonać płatności i można oczekiwać na kuriera.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Raciborzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: