• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Racibórz

  Zamów kuriera Poczty Polskiej w Raciborzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Racibórz

  Najbardziej znanym operatorem realizującym przesyłki kurierskie jest Poczta Polska. Kilka lat temu ta państwowa instytucja powołała Pocztex, który znacznie usprawnił oferowane usługi. Kurier Poczta Polska dociera z przesyłkami zdecydowanie szybciej i częściej niż tradycyjny listonosz. Instytucja niczym więc nie ustępuje prywatnym przewoźnikom i świadczy usługi również poza granicami kraju. Jest to możliwe dzięki umowom podpisanym z innymi narodowymi przewoźnikami. Poczta Polska wprowadza też nowe udogodnienia, które usprawniają proces przekazywania przesyłek. Poczta Polska świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, a jej placówki znajdują się nawet na terenie niewielkich miast. Kurierzy Poczty Polskiej pracują dni robocze w godzinach 8.30-17.30. Przesyłkę można również odebrać w wybranym punkcie. Znalezienie odpowiedniego miejsca będzie szybkie i proste. Dodatkowo paczkę możemy monitorować na bieżąco przez formularz online. Otrzymamy też stosowne komunikaty smsowe i mailowe w strategicznych momentach. 

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Poczta Polska cały czas udoskonala swoje usługi. Jedną z nich jest nowoczesny i tani kurier. Na terenie Raciborza bez problemu można znaleźć odpowiednie placówki realizujące usługi kurierskie. W mieście znajduje się 7 urzędów pocztowych. Dodatkowo Pocztex dysponuje jeszcze kilkoma punktami nadania i odbioru paczek na terenie Raciborza. Większość znajduje się w punktach handlowo-usługowych: 13 w sklepie Żabka, 3 w Biedronce, 1 w Saloniku RUCH i 1 na stacji Orlen. Godziny otwarcia punktów są bardzo różnorodne. Większość placówek Poczty Polskiej na terenie Raciborza jest czynnych od poniedziałku do soboty, tylko 2 z nich pracują jedynie w dni powszednie. Dokładne godziny najlepiej sprawdzić na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. 

  Z kolei saloniki prasowe w tygodniu są czynne w godzinach 6-17, w soboty 7-13, a niedziele trzeba sprawdzić w placówce. Sklepy Żabka otwarte są w godzinach 6-23 od poniedziałku do soboty, a godziny otwarcia w niedzielę należy sprawdzić w wybranym punkcie. Sklepy Biedronka są czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 7-21. Natomiast stacja Orlen jest czynna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Poczta Polska daje możliwość zamówienia kuriera przez formularz na stronie GlobKurier. Jest on bardzo prosty i intuicyjny. Wystarczy tylko wypełnić odpowiednie pola zgodnie z komunikatami, a następnie czekać na kuriera lub zanieść przesyłkę do wybranej placówki. Nadanie paczki zajmie więc zaledwie kilka minut.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Raciborzu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: