Logo
Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Racibórz

Zamów kuriera DHL w Raciborzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Racibórz

Niemieckie przedsiębiorstwo DHL świadczy usługi transportowe i logistyczne w wielu krajach na całym świecie. Również w wielu polskich miastach znajdują się oddziały umożliwiające nadawanie i odbieranie przesyłek, a także świadczące usługi związane z obsługą klienta. Nadawanie przesyłek może być znacznie łatwiejsze i tańsze niż bezpośrednio u przewoźnika. W tym celu zamów kuriera w Raciborzu za pośrednictwem GlobKurier.pl. Racibórz to miasto położone w południowo-zachodniej części województwa śląskiego, zamieszkiwane przez około 54 tysiące osób. Tylko 30 km dzieli je od czeskiej Ostrawy, a 75 – od Katowic. Z tego powodu należy do miejscowości, których położenie stwarza duże zapotrzebowanie na usługi firm kurierskich. Chcąc skorzystać z usług kuriera DHL w Raciborzu należy udać się do jednego z 16 punktów DHL Service Point lub DHL POP. Kurierzy rozwożą paczki w dni robocze od wczesnych godzin porannych do 22:00. Dzięki temu docierają one do adresatów bardzo szybko – zazwyczaj w ciągu dwóch dni, a bardzo często nawet następnego dnia roboczego.Kurier DHL podejmuje zazwyczaj dwie próby doręczenia przesyłki. Jeśli się nie powiodą, zostawia awizo. Paczka może być odebrana z jednego ze wspomnianych punktów. Adresat ma także możliwość przekierowania przesyłki na inny adres po kontakcie z kurierem.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Potrzebujesz taniego kuriera w Raciborzu? To możliwe dzięki GlobKurier.pl. Jesteśmy platformą pośredniczącą między klientami indywidualnymi i biznesowymi a firmami kurierskimi. Umożliwiamy nie tylko zamówienie kuriera bez wychodzenia z domu, ale także oferujemy wyjątkowo korzystne ceny. Nasi klienci płacą nawet o 70% mniej niż przy korzystaniu bezpośrednio z usług firm przewozowych. Zamów kuriera DHL w dosłownie kilka minut. Za pomocą formularza na stronie internetowej podaj podstawowe informacje na temat paczki, takie jak jej wymiary oraz miejscowości, między którymi ma się odbyć transport. Na tej podstawie przygotowujemy oferty nawet kilkudziesięciu przewoźników. 

Wybierz spośród nich DHL, a następnie podaj dokładny adres oraz inne dane niezbędne do realizacji zlecenia. Całość zamówienia możesz opłacić online (szybkim przelewem lub tradycyjnym) bądź gotówką – w tym przypadku należność odbiera kurier, który przyjedzie po paczkę.Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo przesyłek, nad każdą z nich czuwa indywidualny opiekun. Dodatkowo informacje na ich temat znajdują się w systemie, który umożliwia śledzenie położenia paczki na podstawie aktualizowanych w czasie rzeczywistym informacji. Od lat funkcjonujemy na rynku, świadcząc usługi skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań możesz szybko uzyskać profesjonalną pomoc naszych pracowników. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Raciborzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: