Menu

globbox

Globbox Racibórz

Sprawdź ofertę GlobBox w Raciborzu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Racibórz

Niezależnie od tego czy prowadzisz działalność gospodarczą w Raciborzu, czy też okazjonalnie wysyłasz paczki do znajomych, czy w ramach drobnej sprzedaży, to możesz zaoszczędzić na wysyłce. Gwarantem tego jest Globbox. Racibórz jest miastem, gdzie znajdziesz punkt tego kuriera, dzięki któremu nadasz swoje przesyłki o dogodnej porze. Dowiedz się więcej na ten temat i ciesz się tanią przesyłką.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Nadaj przesyłkę w Globbox w Raciborzu. Punkt nadania i odbioru zlokalizowany jest przy ul. Gliwickiej 14. Możesz skorzystać z tej możliwości w godzinach od 6.00 do 20.00, od poniedziałku do soboty. Ponadto czynny jest także w niedzielę od 9.00 do 17.00, zatem jeśli masz wyjątkowo zajęty tydzień, możesz wybrać taką opcję. Jest ona dobra także w sytuacji, gdy zamówienia do Ciebie spływają w weekend, a ty chcesz, by przesyłki wyruszyły w drogę w poniedziałek z samego rana. Taka rzetelność jest oczywiście dobrze widziana w oczach klientów. Musisz też pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu przesyłek. Mocny karton nie wystarczy, bo trzeba postawić na wypełnienie, by towar nie przesuwał się w transporcie. Najlepiej sprawdza się styropianowe, choć można wykorzystać też folię wypełnioną powietrzem czy też owinąć same produkty folią bąbelkową, która będzie też izolować od wilgoci. Dla większej pewności, że przesyłka nie zamoknie użyj też folii stretch. Na tak przygotowaną przesyłkę trafi list przewozowy. Jeśli wysyłasz przesyłkę za pobraniem, to musisz wybrać specjalny list przewozowy COD, który zostanie wygenerowany dla Ciebie po opłaceniu przesyłki online. Tani kurier Racibórz – wejdź na Globkurier.pl, wyceń przesyłkę i opłać kuriera Globbox      

Zamów kuriera Globbox za pośrednictwem Globkurier.pl. To bardzo proste. Wystarczy, że założysz darmowe konto i potwierdzisz jego aktywację. Potem możesz już wyceniać przesyłki bez ograniczeń. Wystarczy, że wpiszesz w odpowiednie pola długość, szerokość i wysokość przesyłki, a także jej wagę. Na koniec wybierz jeszcze ilość przesyłek o tym samym gabarycie i kliknij wyceń przesyłkę. Jeśli wysyłasz ją za granicę, to oczywiście musisz jeszcze ustawić kraj odbioru, bo domyślnie ustawiona jest Polska. Po uzyskaniu wyników możesz zdecydować się na taniego kuriera albo wybrać opcję najszybszej dostawy, która zwykle jest nieco droższa, ale na pewno korzystniejsza niż w ofercie przewoźnika. Opłacasz kuriera online, drukujesz list przewozowy i udajesz się do punktu Globbox. Musisz wiedzieć, że możesz uzyskać wycenę nawet 70% tańszej usługi transportu Twoich przesyłek niż bezpośrednio u przewoźnika. Wszystkie stawki są negocjowane. Osoby prowadzące firmy mogą też się skontaktować w celu przygotowania indywidualnej wyceny. Korzyści dla przedsiębiorców jest więcej, bo mogą korzystać z możliwości odroczenia płatności faktur. Nie muszą wysyłać przesyłek osobno, bo wygodną opcją są zbiorowe listy przewozowe. W razie reklamacji można uzyskać wszystkie niezbędne dokumenty wymagane do ubiegania się o zwrot środków.  

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Raciborzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: