Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Nowy Targ

Zamów kuriera UPS w Nowym Targu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Nowy Targ

Na terenie Polski, w tym także na terenie Nowego Targu, funkcjonuje spora liczba przewoźników. Jedną najstarszych firm przewozowych jest United Parcel Service, bardziej znany jako UPS. Firma ta zagościła w naszym kraju w 1992 roku i na przestrzeni lat wypracowała szereg udogodnień, ułatwiających dostęp do usług firmy i upraszczających proces nadawania przesyłek. Celem umożliwienia jak najszerszego dostępu do swoich usług, UPS utworzył dla swoich Klientów, sieć drobnych punktów obsługujących przesyłki, pod nazwą UPS Access Point. Mieszczą się one w lokalnych sklepach i punktach usługowych. Ponadto, dla bardziej wymagających Klientów, UPS udostępnił możliwość nadawania przesyłek drogą online, z opcją zamówienia kuriera, po odbiór przesyłki spod wskazanego adresu.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Klienci UPS mogą także nadawać przesyłki drogą elektroniczną, bez konieczności wychodzenia z domu lub z firmy. Aby to zrobić można skorzystać z pośrednictwa platformy transportowej GlobKurier.pl. Jednym z najważniejszych powodów, dla których warto wybrać pośrednictwo platformy są stałe, rewelacyjnie niskie ceny za nadania. Bowiem GlobKurier.pl oferuje swoim Klientom stawki cenowe, niższe nawet o 70%, w stosunku do cen obowiązujących u samych przewoźników. Ponadto broker transportowy nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Nie pobiera też opłat abonamentowych ani innych jakichkolwiek opłat.

Jedyne płatności na platformie dotyczą nadawanych zleceń. Interfejs platformy jest niesamowicie prosty w obsłudze. Po wejściu na stronę główną należy podać kraj nadania i odbioru przesyłki, jej wymiary, wagę oraz ilość paczek. Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę” ukaże się lista dostępnych przewoźników wraz z indywidualnymi cenami za usługę. Wystarczy wybrać UPS, uzupełnić dane adresowe i kontaktowe nadawcy i odbiorcy i ewentualnie zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. Etap końcowy zamykają: opłacenie usługi oraz wydrukowanie i naklejenie na paczkę listu przewozowego.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowym Targu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: