Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Nowy Targ

Zamów kuriera w Nowym Targu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Nowy Targ

Poczta Polska jest najdłużej działającym przewoźnikiem na terenie polski. Ponadto, obsługuje dokładnie każdy zakamarek kraju. Dzięki wprowadzeniu jej usług do portalu GlobKurier.pl możliwe jest wyjątkowo szybkie i wygodne operowanie nawet dużą ilością paczek jednocześnie za pośrednictwem internetu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Poczta Polska SA uruchomiła ofertę usług kurierskich realizowaną za pośrednictwem powołanej specjalnie do ego celu firmy Pocztex. To sprawdzony i tani kurier w Nowym Targu. Oferuje niskie ceny i szybkie terminy realizacji. Dowiedz się, co oferują kurierzy Poczty Polskiej z Nowego Targu oraz jakie są zalety korzystania z GlobKurier.pl.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W GlobKurier.pl dostępne są nie tylko wszystkie aktualnie obowiązujące cenniki, ale również wygodna porównywarka cen, podająca po wpisaniu wymiarów i wagi paczki dokładną kwotę netto i brutto, którą będzie trzeba uiścić za dostarczenie przesyłki. Ponadto, serwis umożliwia:
bieżące śledzenie wszystkich przesyłek znajdujących się w trasie,
– udzielenie niezbędnej pomocy w razie potrzeby skorzystania z procedury reklamacji usługi,
– obniżanie cen za wysyłkę paczek lub indywidualne negocjacje cen dla Klientów biznesowych,
– bardzo szybkie generowanie listów przewozowych i kontrolę nad całym procesem nadawania poprzez panel Klienta.
Jeśli potrzebne jest wykupienie dodatkowego ubezpieczenia przesyłki, skorzystanie z potwierdzenia doręczenia lub zwrotu czy przekazanie do rąk własnych, korzystając z usług Poczty Polskiej, nie stanowi to żadnego problemu.

Każdy odbiorca wie, kiedy otrzyma przesyłkę, której oczekuje, dzięki otrzymaniu wiadomości SMS informującej o tym, że kurier Poczty Polskiej pojawi się w miejscu zamieszkania. W razie potrzeby uzyskuje również numer do kuriera, gdyby chciał się umówić na inny sposób doręczenia przesyłki. Jeśli zachodzi potrzeba skorzystania z oferty przesyłek wysyłanych za pobraniem, istnieje możliwość opłacenia przesyłki oraz jej zawartości już nie tylko gotówką, ale również kartą u kuriera. Również wysyłanie przedmiotów, z którymi należy obchodzić się ostrożnie lub sprawdzanie zawartości paczki przy kurierze jest możliwe, pod warunkiem zaznaczenia w serwisie GlobKurier.pl takiej potrzeby. Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnych usług tanich kurierów Poczty Polskiej z Nowego Targu!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowym Targu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: