Logo
Menu

kurier InPost

Kurier InPost Nowy Targ

Zamów kuriera InPost w Nowym Targu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Nowy Targ

Nowy Targ, miasto położone w województwie małopolskim, stanowi główny ośrodek gospodarczy, komunikacyjny i handlowy Podhala. Określany przez górali po prostu jako “Miasto”, posiada historię sięgającą XIV wieku. W ostatnich latach Nowy Targ rozwija się bardzo dynamicznie. Nowe firmy i usługi powodują zwiększone zainteresowanie usługami kurierskimi. Mieszkańcy Nowego Targu, którzy chcą wysyłać paczki, coraz chętniej stawiają na paczkomaty. Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej nadawać przesyłki kurierskie, rozważ ofertę InPost – to sprawdzony tani kurier w Nowym Targu. Firma InPost w powszechnej świadomości kojarzona jest przede wszystkim z paczkomatami, chociaż świadczy również standardowe usługi kurierskie. Spółka została założona w 2006 r. jednak prawdziwy jej sukces zapoczątkowało uruchomienie pierwszego paczkomatu w 2009 r. w Krakowie. To nowoczesne urządzenie, które przypomina elektryczne skrytki pocztowe, umożliwia wygodne nadawanie i odbieranie przesyłek o każdej porze dnia i nocy. Paczkomaty bardzo szybko przypadły do gustu Polakom. Stanowią one doskonałe rozwiązanie na przykład dla osób pracujących, dla których oczekiwanie na przybycie kuriera byłoby bardzo niewygodne.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz szybko i sprawnie nadawać przesyłki w Nowym Targu, zamów kuriera poprzez platformę Globkurier.pl. To wygodne rozwiązanie, które umożliwia Ci przekazanie paczki w sposób najbardziej dopasowany do Twojego rytmu dnia. Jak to zrobić?
1. Zapakuj paczkę, tak aby jej zawartość nie została uszkodzona w czasie transportu. Zawsze wykorzystuj w tym celu nowe, mocne opakowania. Przedmioty unieruchom wewnątrz tak, aby się nie przemieszczały.
2. Wejdź na stronę główną i wypełnij formularz, podaj gabaryty paczki i interesujące Cię usługi. Otrzymasz natychmiastową wycenę w firmie InPost i u innych przewoźników.

3. Po wybraniu najkorzystniejszej oferty opłać zlecenie.
4. Dostarcz paczkę do wybranego paczkomatu. Po opłaceniu zlecenia otrzymasz SMS-em specjalny kod, który będziesz musiał podać przy nadaniu. Umieść paczkę wewnątrz stosując się do instrukcji na ekranie i zatrzaśnij drzwiczki. Na terenie Nowego Targu znajduje się 17 paczkomatów w wygodnych lokalizacjach.
5. Odbiorca zostanie poinformowany przez e-mail lub SMS o możliwości odbioru paczki w przeciągu 48 godzin. Zastanawiasz się, co się dzieje z Twoją przesyłką po nadaniu? Śledź ją po numerze w systemie Globkurier.pl.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowym Targu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: