• globbox

  GlobBox Nowy Targ

  Sprawdź ofertę GlobBox w Nowym Targu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Nowy Targ

  W obecnych czasach wszyscy powszechnie korzystamy z usług kurierskich. Dlatego też na rynku działa obecnie kilkadziesiąt firm. Jak wybrać najlepszą? Rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy, która współpracuje z 50 przewoźnikami. Taką firmą jest Globbox. Nowy Targ jest jednym z miast, w którym ta prężnie rozwijająca się firma oferuje szeroki zakres usług w dobrych cenach.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Mówiąc o zamawianiu kuriera w Nowym Targu warto wspomnieć również o tym, że jest to możliwe przez internet. W tym celu wystarczy jedynie odwiedzić stronę Globkurier.pl. To nowoczesna platforma transportowa, za pośrednictwem której możemy wyceniać paczki oraz zamawiać kuriera szybko, bezpiecznie i wygodnie. Kuriera Globbox możesz zamówić również z wykorzystaniem rozwiązań i integracji dla firm, dzięki którym zamawianie usług jest nie tylko szybsze, ale również tańsze. Przekonało się o tym już wielu mieszkańców Nowego Targu. Ty również możesz. Za pośrednictwem Globkurier.pl nie tylko szybko i wygodnie zamówisz kuriera, ale również ubezpieczysz przesyłkę lub będziesz monitorować status jej dostarczenia. Kurierzy Globbox to tak naprawdę pracownicy wielu czołowych firm przewoźniczych takich jak UPS, DHL czy DPD. Dzięki temu godziny ich pracy są dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

  Doręczenie może więc odbywać się od rana do późnych godzin wieczornych, często także w soboty. Pozwala to klientom na wybór odpowiedniego dla nich rozwiązania. Nie sposób nie wspomnieć również o możliwości wygodnego wysyłania paczek. Globbox w Nowym Targu prowadzi bowiem punkt na ulicy Kolejowej 147a, który otwarty jest codziennie, od poniedziałku do soboty w godzinach 6.30-22.00 oraz w niedzielę do godziny 21.00. Dzięki temu każdy mieszkaniec Nowego Targu może nadać paczkę w dogodnych dla siebie godzinach. Jako przewoźnik współpracujący z kilkudziesięcioma firmami kurierskimi Globbox jest w stanie zagwarantować nam nie tylko przesyłki krajowe, ale również międzynarodowe oraz transport paletowy. Wszystko to sprawia, że osoby poszukujące taniego kuriera w Nowym Targu chętnie wybierają tego właśnie przewoźnika.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowym Targu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: