• kurier dpd

  Kurier DPD Nowy Targ

  Zamów kuriera DPD w Nowym Targu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Nowy Targ

  W obecnych czasach wszyscy korzystamy z usług firm kurierskich. Niezależnie od tego, czy robimy to jako osoby prywatne, czy też prowadząc swój biznes – oczywistym jest, że nie chcemy przepłacać. Jedną z firm, która posiada bardzo atrakcyjną ofertę dla swoich klientów jest kurier DPD. Nowy Targ jest jednym z miast, w którym mieszkańcy mają sporo możliwości skorzystania z usług tego właśnie przewoźnika. Jak zrobić to szybko, tanio i bezpiecznie? Jedną z coraz popularniejszych rozwiązań jest zamawianie kuriera przez internet. Firma kurierska DPD cieszy się w naszym kraju sporym uznaniem. To tani kurier, który działa na rynku już od lat 70 XX wieku. Firma rozpoczęła swoją działalność we Francji, jednak obecnie działa na wielu rynkach Europy i świata. Oferuje przesyłki krajowe oraz międzynarodowe, standardowe, niestandardowe oraz paletowe. Dzięki temu każdy z nas może wybrać usługę w pełni dopasowaną do swoich potrzeb. Zaletą kuriera DPD jest również przystępna cena usług – cena paczki do 5kg zaczyna się bowiem od 11,97 zł.

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurier DPD w Nowym Targu rozwozi paczki w dni robocze w godzinach od 8.00 do 18.00. Mieszkańcy tego miasta nie mają również problemu z nadaniem paczki. W Nowym Targu znajduje się bowiem aż 7 punktów DPD Pickup, czyli miejsc odbioru i nadawania paczek. Niektóre z nich, tak jak punkt przy ulicy Świętej Anny 45 otwarte są aż do północy, w innych (znajdujących się na ulicach Podtatrzańskiej czy Składowej) możemy nadać paczkę do godziny 18.00 w dni robocze oraz do 15.00 w sobotę. Punkty znajdują się w dogodnych lokalizacjach znanych każdemu mieszkańcowi Nowego Targu dlatego też dotarcie do nich nie powinno stanowić żadnego problemu. Warto również wspomnieć o tym, że kurier może odebrać paczkę od nas spod wskazanego w zamówieniu usługi adresu.

  Poszukujesz taniego kuriera w Nowym Targu? Skorzystaj z nowoczesnego i wygodnego rozwiązania jakim jest platforma Globkurier.pl. Z jej pomocą zamówisz kuriera DPD w Nowym Targu nie tylko nie wychodząc z domu, ale również oszczędzając swoje pieniądze. Oferty firm kurierskich są tu bowiem bardziej atrakcyjne niż regularny cennik przewoźników. Wystarczy jedynie skorzystać z prostego formularza dostępnego na stronie by szybko wycenić swoją paczkę. Następnie wybierasz atrakcyjną dla siebie ofertę, sposób nadania paczki oraz szybko i bezpiecznie płacisz za usługę oraz drukujesz list przewozowy. Zamawianie kuriera jeszcze nigdy nie było tak proste. GlobKurier.pl daje ci również możliwość śledzenia paczki czy wykupienia ubezpieczenia.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowym Targu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: