• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Mikołów

  Zamów kuriera UPS w Mikołowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Mikołów

  Od ponad stu lat UPS dostarcza różnego rodzaju przesyłki w prawie wszystkich krajach świata. Oferuje wysoką jakość usług oraz bardzo szybki transport, dzięki czemu jest jedną z najczęściej wybieranych firm tego typu. W GlobKurier.pl pośredniczymy między klientami a przedsiębiorstwami kurierskimi, usprawniając proces nadawania przesyłek oraz oferując nowoczesne rozwiązania w korzystnych cenach. Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że z nami łatwo i wygodnie zamówisz taniego kuriera w Mikołowie oraz wielu innych miejscowościach. Mikołów jest zamieszkanym przez ponad 40 tysięcy osób miastem w województwie śląskim, w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest dużym ośrodkiem przemysłowym. To powoduje duże zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne, świadczone przez takich przewoźników jak UPS. Kurier UPS w Mikołowie dostarcza przesyłki w dni robocze między 9:00 a 19:00. Istnieje jednak możliwość wykupienia usługi doręczenia w soboty. Kurierzy w miarę możliwości kontaktują się z odbiorcą przesyłki przed podjęciem próby jej doręczenia, co pozwala na określenie przybliżonego czasu dostawy. Jeśli odbiorcy nie będzie pod wskazanym adresem, podejmowane są jeszcze dwie próby dostarczenia paczki. W przypadku ich niepowodzenia przesyłka przez trzy dni robocze czeka na odbiór w punkcie UPS Access Point. W samym Mikołowie są trzy takie punkty. Po upływie wspomnianego czasu paczka jest zwracana do nadawcy.

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  GlobKurier.pl to platforma umożliwiająca szybkie i łatwe nadanie paczki kurierem UPS. Nasz system umożliwia utworzenie zlecenia w całości przez Internet; w wyznaczonym czasie kurier przyjeżdża prosto pod Twoje drzwi i odbiera przesyłkę. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz współpraca z firmami kurierskimi sprawia, że możemy negocjować ceny niższe nawet o 70% w stosunku do tego, co klienci mogą uzyskać bezpośrednio u danego przewoźnika. Aby zamówić kuriera z GlobKurier.pl wypełnij dwa intuicyjne formularze. W pierwszym podaj gabaryty przesyłki oraz informacje o kraju nadawcy i odbiorcy. Na tej podstawie w kilka chwil przygotowujemy zestawienie ofert różnych firm transportowych. 

  Po wybraniu tej, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom wypełniasz kolejny formularz zgodnie z zamieszczoną instrukcją. Po podaniu danych kontaktowych i adresowych możesz wybrać także dodatkowe usługi takie jak dostawa w dni wolne lub nadprogramowe ubezpieczenie. Złożone zamówienie opłacasz przez Internet lub gotówką bezpośrednio u kuriera. Każde zlecenie możesz monitorować w zaawansowanym systemie śledzenia przesyłek. W razie wątpliwości lub problemów skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wysyłek.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mikołowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: