Logo
Menu

globbox

Globbox Mikołów

Sprawdź ofertę GlobBox w Mikołowie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Mikołów

GlobBox jest operatorem logistycznym “królującym” już w całej Polsce.Firma kładzie duży nacisk, by stworzyć jak najlepszy i największy dostęp do usług kurierskich, wszystkim mieszkańcom zarówno wielkich jak i nieco mniejszych miast takich jak Mikołów.Dlatego rozbudowała sieć partnerski punktów paczkowych.Wprowadziła też innowacyjne rozwiązania upraszczające do maksimum proces nadawania i odbioru paczek. I wynegocjowała dla swoich obecnych i potencjalnych Klientów atrakcyjne stawki cenowe za nadania.

Nadaj przesyłkę z Globbox

GlobBox, jako jeden z pierwszych operatorów logistycznych stworzył dla swoich Klientów kilka kanałów dostępu do swoich usług. Uruchomił bowiem na terenie całej Polski i stale rozwija sieć partnerskich placówek paczkowych. Skupiając ponad 50 przewoźników, umożliwił Klientom możliwość wyboru dowolnego kuriera bez konieczności analizowania cenników poszczególnych przewoźników. Udostępnił także opcję składania zamówień na nadania paczek drogą telefoniczną, pod numerem telefonu i internetową stronę. Ponadto jako partner godny zaufania oferuje pełen zakres pomocy w sytuacjach wymagających reklamacji. Dla mieszkańców Mikołowa dostępny jest obecnie jeden punk paczkowy w mieście. Zlokalizowany jest on w “Pośrednictwie Finansowym” na ul. Podleskiej 1. Poza tym, inne najbliższe placówki paczkowe mieszczą się: w Katowicach na ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego 85 w firmie “Rabat Kostuchna” oraz w Tychach, w sklepie ”Rabat” na ul. Zwierzynieckiej 31. Wszystkie punkty paczkowe czynne są w godzinach pracy poszczególnych placówek. Zlecenie na nadanie paczki można złożyć, dzwoniąc pod numer: 22 295 15 75. Konsultant po uzgodnieniu wszystkich szczegółów związanych a nadaniem, wprowadzi zlecenie do systemu. Potwierdzeniem przyjęcia zlecenia będzie przesłany SMS-em numer zlecenia. Po jego otrzymaniu wystarczy już tylko dostarczyć nadaną przesyłkę do wybranego punktu paczkowego. 

Nadanie paczki drogą elektroniczną otwiera Klientom możliwość złożenia zamówienia nadania paczki bez konieczności dostarczania jej do punktu paczkowego. Wystarczy wejść na stronę brokera i w po wycenie paczki wybrać opcję zamówienia kuriera pod wskazany adres, po odbiór przesyłki. Z kolei celem dokonania wyceny paczki należy podać kraj nadania i odbioru paczki, dokładne wymiary i wagę przesyłki oraz Ilość paczek. System poprosi również o określenie rodzaju i zawartości przesyłki. Po wprowadzeniu tych danych pojawią się opcje dotyczące metody dostarczenia paczki. W zawiązku z tym, na tym etapie należy zaznaczyć opcję odbioru paczki przez kuriera. Wystarczy w tym celu wybrać z listy firmę kurierską, która ma wykonać zlecenie. Po opłaceniu usługi, zostanie przekazana drogą elektroniczną etykieta informacyjna lub list przewozowy, które są potwierdzeniem otrzymania zlecenia przez kuriera. Etap ten zamyka proces nadawania paczki w systemie. W związku z tym wystarczy już tylko wydrukować i nakleić, na przygotowaną do wysyłki paczkę, list przewozowy. I spokojnie można oczekiwać na kuriera. Ponieważ GlobBox bardzo starannie dobiera partnerów logistycznych i z każdym indywidualnie negocjuje stawki cenowe za nadania, może zaoferować jedne z najniższych cen w Polsce. Dlatego tani kurier Mikołów zawsze jest dostępny z GlobBox. Zatem przetestuj brokera i przekonaj się osobiście, ile możesz zaoszczędzić na kosztach wysyłki.  

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mikołowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: