Menu

kurier InPost

Kurier InPost Mikołów

Zamów kuriera InPost w Mikołowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Mikołów

Mikołów jest miastem zamieszkiwanym przez ponad 40 tys.mieszkańców aktywnie korzystający z Internetu. Przekłada się to bezpośrednio, zwłaszcza teraz w okresie pandemii, na duże zainteresowanie tanimi, ale i wysokiej jakości usługami kurierskimi.  Jednym z bardziej popularnych przewoźników w Mikołowie jest prężnie rozwijający się InPost. Czym zatem firma wyróżnia się na tle konkurencji? Jakie czynniki decydują o wzroście zainteresowania ta firmą? InPost, jako jedna z pierwszych firm, wprowadził udogodnienia dla Klientów w postaci sieci drobnych placówek własnych i partnerskich, obsługujących przesyłki, nazywanych punktami POP. Jest też “ojcem” paczkomatów- automatów paczkowych, czynnych przez całą dobę i umożliwiających zarówno odbiory jak i nadania przesyłek.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Firma nie zapomniała również o odbiorcach, którzy wolą otrzymywać paczki bezpośrednio do domu lub do firmy. Kurierzy InPost dostarczają przesyłki w dni robocze pomiędzy godziną 9.00, a 17.00 Ponadto obecnie w wybranych miastach firma wdraża już usługę nadawania paczek z terminem doręczenia w sobotę, najpóźniej do godz.17.00. Z kolei dla Klientów kochających wygodę, firma udostępniła możliwość nadawania paczek online, z opcją zamówienia kuriera po ich odbiór. InPost jest też dostępny w wielu e-sklepach. W Mikołowie dostępny jest jeden punkt POP i mieści się on na ul. Żwirki i Wigury 4. Jednakże do dyspozycji mieszkańców są też paczkomaty zlokalizowane między innymi: na ul. Okrzei 14, Karola Miarki 11, Pszczyńskiej nr.14 i nr.24, Żwirki i Wigury 4a, Podleskiej 8a, Nowej 1a, Wyzwolenia nr.7 i nr.10, Bolesława Śmiałego 2, Krzywej 1, Zawilców 10 i na ul. Wspólnej 1. Paczki można również nadawać przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu lub z firmy. Tani kurier Mikołów tylko z GlobKurier.pl. Jedną z największych korzyści wynikających z korzystania z platformy, są duże oszczędności pieniężne. 

Ponieważ ceny za nadania na platformie, są nawet 70% niższe od cen, obowiązujących u samych przewoźników. Kolejną zaletą platformy jest prosty w obsłudze system, który praktycznie “sam prowadzi” przez kolejne etapy procesu nadawania przesyłki. Ponadto korzystanie z GlobKurier.pl nie jest obwarowane obowiązkową rejestracją czy zakładaniem konta. Platforma nie pobiera też żadnych dodatkowych opłat ani abonamentów. Zatem jedyne płatności regulowane na platformie dotyczą tylko i wyłącznie nadawanych zleceń. Dla Klientów firmowych z kolei, którzy zdecydują się na rejestrację i założenie darmowego konta, platforma GlobKirier.pl udostępniła szeroką paletę narzędzi, usprawniającą proces nadawania przesyłek i pozwalającą na dużą oszczędność czasu i dodatkowych środków pieniężnych. Zarejestrowani Klienci firmowi mogą bowiem korzystać między innymi z takich funkcji jak: możliwość nadawania paczek za pobraniem, opcji masowego nadawania przesyłek, generowania zbiorczych listów przewozowych czy możliwości odroczenia terminu płatności. Z pełną listą korzyści można się zapoznać na stronie globkurier.pl. Warto to zrobić i bezsprzecznie opłacalnym jest samodzielne przetestowanie platformy. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mikołowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: