Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Mikołów

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Mikołowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Mikołów

Mikołów to jedno z miast, w których znajdują się liczne placówki Poczty Polskiej. Nic dziwnego, że usługi tego przewoźnika cieszą się dużą popularnością. Najszybsze dostarczenie przesyłek zapewnia kurier. Możesz go zamówić w placówce pocztowej lub w całości przez Internet dzięki GlobKurier.pl. Współpracujemy z tym i wieloma innymi przewoźnikami od lat, oferując usługi transportowe i logistyczne na najwyższym poziomie. Z nami łatwo wyślesz dowolną paczkę i zapłacisz mniej, niż bezpośrednio w firmie kurierskiej lub na poczcie. Mikołów to miasto położone w województwie śląskim, na południu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego; samo również jest ośrodkiem przemysłowym, zamieszkałym przez ponad 40 tysięcy osób. Funkcjonują w nim cztery placówki Poczty Polskiej. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Mikołowie możliwe jest nadanie paczek za pomocą usług Pocztex Express 24 (dostarczającej paczki nawet w ciągu 24h) lub Pocztex Kurier 48 (przesyłki dowożone są w ciągu trzech dni roboczych od nadania). W sytuacji, w której kurier Poczty Polskiej nie zastanie adresata, zostawia awizo. Niedoręczoną przesyłkę można odebrać w ciągu 14 dni roboczych we wskazanej na awizo placówce pocztowej. Po tym czasie wraca do nadawcy. W GlobKurier.pl możesz łatwo i wygodnie skorzystać z usług kuriera Poczty Polskiej, zamawiając je na naszej stronie internetowej.Wystarczy, że w formularzu podasz podstawowe informacje o paczce (jej wymiary, wagę oraz to, czy jest przesyłką krajową, czy zagraniczną), by uzyskać szybką wycenę usługi w nawet kilkudziesięciu firmach kurierskich. Oprócz kosztów dostawy każda oferta zawiera także wiadomości o przybliżonym czasie dostawy oraz ewentualnych usługach dodatkowych, które możesz wykupić.

To sprawia, że możesz zamówić usługę dokładnie dostosowaną do Twoich potrzeb – niezależnie od tego, czy zależy Ci na czasie dostawy, najniższej cenie czy innych parametrach.W kolejnym kroku oprócz danych potrzebnych do wysyłki możesz zadeklarować wartość przesyłanych przedmiotów wykupując nadprogramowe ubezpieczenie i określić ich rodzaj. Masz też możliwość określenia pory, o której kurier ma przyjechać do Ciebie lub preferowaną godzinę doręczenia. Zamówienie możesz opłacić przelewem online lub gotówką bezpośrednio u kuriera. Masz także możliwość wybrania opcji płatności za pobraniem przed odbiorcę przesyłki. Decydując się na skorzystanie z naszych usług zyskujesz możliwość śledzenia położenia przesyłki w nowoczesnym systemie, w którym informacje są aktualizowane w czasie rzeczywistym. Dla bezpieczeństwa oraz Twojej wygody każdą paczką opiekuje się członek naszego zespołu. Dzięki temu możesz się z nami łatwo skontaktować w przypadku jakichkolwiek problemów z przesyłką.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mikołowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: