• orlen paczka

  Kurier ORLEN Paczka Mikołów

  Zamów kuriera ORLEN Paczka w Mikołowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier ORLEN Paczka Mikołów

  Masz list do wysłania lub dokumenty, które muszą trafić za granicę? A może twoja rodzina czeka na paczkę a drugim końcu Polski? Nie czekaj. Zamów kuriera lub nadaj paczkę w punkcie Orlen Paczka Mikołów. To najlepsza jakość usług i najszersza sieć logistyczna w branży kurierskiej. Tani kurier, dobra cena i wysoka jakość usług? Sprawdź kurierów ORLEN Paczka i nadaj paczkę w jednym z punktów. Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów kuriera z odbiorem osobistym ze wskazanego przez ciebie miejsca. Tylko jednym kliknięciem! Przejdź na stronę ORLEN Paczka i zobacz, jakie to proste. W Mikołowie znajdziesz aż 6 punktów, w których kurier ORLEN Paczka odbierze od ciebie przesyłkę , by dostarczyć ją później do adresata. To 4 punkty partnerskie, 1 kiosk i 1 stacja paliw.

  orlen paczka

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Punkty partnerskie:
  1. Wyzwolenia 1, MikołówPunkt EpakaOtwarte: pon-pt 09:00-18:00
   2. Żwirki i Wigury 4, MikołówBiuro Podróży AS TRAVELOtwarte: pon-pt 10:00-17:00, sob 10:00-13:00
   3. Grudniowa 33, MikołówSklep Świeżynka u AnkiOtwarte: pon-sob 06:00-21:00
   4. Głogowa 27, MikołówSklep spożywczy obok restauracjiOtwarte: pon-sob 06:00-20:00
  Kioski/saloniki:
  1. JANA PAWŁA II 17, MikołówW POBLIŻU RYNKU
  Otwarte: pon-pt 07:00-18:00, sob 07:00-14:00
  Stacje paliw:
  1. Gliwicka 1, MikołówPunkt odbioru paczek znajduje się w budynku Stacji Paliw ORLEN
  Otwarte: pon-niedz 06:00-22:00

  ORLEN Paczka to najwyższa jakość obsługi Twojego zamówienia. ORLEN Paczka nieustannie rozwija swoją logistykę, zaplecze magazynowe, wygodę użytkowania e-commerce i IT tak, aby systematycznie podnosić jakość swoich usług.
  Jako jedyni w kraju zespół ORLEN Paczka oferuje możliwość nadawania i odbierania przesyłek na tak szeroką skalę – w punktach odbioru jak sklepy i lokale usługowe, kioskach, salonach prasowych a nawet na stacjach paliw. Coraz więcej przedsiębiorców włącza też możliwość dostarczenia produktów zamówionych w sklepach internetowych za pomocą ORLEN Paczki. W trosce o wygodę korzystania z usług ORLEN Paczka oferuje  również swoim klientom możliwość korzystania z aplikacji mobilnej, w której znajdują się takie narzędzia, jak śledzenie paczek i zmiana terminu odbioru online.

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mikołowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: