• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Ciechanów

  Zamów kuriera UPS w Ciechanowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Ciechanów

  UPS to firma kurierska, która działa nieprzerwanie od ponad stu lat, obsługując nie tylko firmy, ale i klientów indywidualnych. Za jej pomocą możliwa jest wysyłka różnego rodzaju paczek do ponad dwustu krajów i regionów na całym świecie. Aby ułatwić proces wysyłki i zredukować ceny, powstał GlobKurier.pl. Pośredniczymy między Tobą lub Twoją firmą a przedsiębiorstwami przewozowymi. Działamy w całej Polsce, dzięki czemu z nami możesz również zamówić kuriera UPS w Ciechanowie lub okolicach. Ciechanów to liczące około 43 tysięcy mieszkańców miasto położone 100 km na północ od Warszawy. Jest istotnym ośrodkiem przemysłu przetwórczego oraz precyzyjnego. To oraz bliskość stołecznej aglomeracji powoduje duże zapotrzebowanie na usługi z dziedziny transportu i logistyki świadczone przez takie firmy jak UPS. Kurier UPS w Ciechanowie podejmuje trzy próby doręczenia przesyłek. Mają one miejsce w dni robocze, w godzinach 9:00-19:00. Jeśli się nie powiodą, przesyłka trafia do punktu UPS Access Point (w Ciechanowie znajdują się trzy tego typu placówki).Zazwyczaj kurier kontaktuje się z odbiorcą w celu ustalenia przybliżonej pory, w jakiej będzie miała miejsce próba doręczenia. Przewoźnik umożliwia także dostawy w soboty, za dodatkową opłatą.

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Wśród wielu miast, w których świadczymy nasze usługi, znajduje się także Ciechanów. Zamów kuriera UPS za pośrednictwem naszej platformy, by cieszyć się nie tylko bezpieczną i szybką dostawą, ale także doskonałymi cenami. Są one nawet o 70% niższe od tych, które klienci mogą uzyskać bezpośrednio u danego przewoźnika.Nadanie przesyłki kurierem UPS w Ciechanowie z GlobKurier.pl jest wyjątkowo proste i intuicyjne; odbywa się w dwóch krokach:  Najpierw przygotowujemy wycenę usługi w kilkudziesięciu firmach na podstawie takich danych jak wielkość przesyłki oraz to, czy ma ona być transportowana na terenie Polski, czy za granicę. 

  Następnie podajesz dane konieczne do realizacji zlecenia, m.in.: – adresy i dane kontaktowe nadawcy oraz adresata, – deklaracja zawartości przesyłki (wystarczy wybrać jedną z dostępnych w formularzu kategorii), – informacje o nadprogramowych usługach, takich jak dodatkowe ubezpieczenie (należy też podać kwotę ubezpieczenia), płatność za pobraniem i dostawa w dni wolne od pracy. Zamówienie opłacasz online za pomocą tradycyjnego lub szybkiego przelewu – i gotowe. W ustalonym terminie kurier przyjedzie po przesyłkę. Zarówno Ty, jak i odbiorca możecie na każdym etapie śledzić jej położenie – informacje na ten temat są w naszym systemie aktualizowane w czasie rzeczywistym. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów możesz skontaktować się z indywidualnym opiekunem Twojego zlecenia. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ciechanowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: