Logo
Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Bełchatów

Zamów kuriera DHL w Bełchatowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Bełchatów

Bełchatów jest znane w całej Polsce za sprawą elektrowni i kopalni odkrywkowej. Jest to jednocześnie jedno z większych i bogatszych miast w województwie łódzkim, zamieszkiwane przez prawie 57 tysięcy osób. W mieście prężnie rozwijają się różne biznesy, dlatego zapotrzebowanie na usługi kurierskie w Bełchatowie jest coraz wyższe. Kurier DHL codziennie dostarcza do firm i klientów indywidualnych setki paczek i tyle samo odbiera do nadania do innych miast w Polsce oraz za granicą. Przesyłki dostarczane przez kuriera DHL w większości trafiają do Punktów Obsługi Paczek DHL POP, która znajdują się w niemalże wszystkich częściach Bełchatowa. Punkty działają przy sklepach Żabka, ABC, Kaufland i Lidl, których ofertę wybiera prawie każdy mieszkaniec miasta. DHL POP są otwarte w zależności od lokalizacji od poniedziałku do soboty lub od poniedziałku do niedzieli. W niektórych sklepach Żabka paczki wydaje się i odbiera do nadania we wszystkie dni tygodnia w godzinach 6-23. Dzięki temu klienci kuriera DHL mogą dopasować termin i czas odbioru przesyłki do swoich codziennych planów. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier Bełchatów w punktach POP umożliwia odbiór paczek standardowych. Niestandardowe paczki i przesyłki paletowe można odbierać od kuriera bezpośrednio we własnym domu lub firmie bądź skorzystać z opcji odbioru transportowanych towarów z DHL Parcel. Punkt DHL Parcel najbliżej Bełchatowa znajduje się w Łodzi i działa od poniedziałku do soboty. Kurier DHL Bełchatów przyjmuje w nim również wszelkie paczki do nadania, w tym przesyłki międzynarodowe. Kurier DHL oferuje swoje usługi użytkownikom platformy globkurier.pl, na której w kilka minut zamówi się wysyłkę dowolnej paczki. Serwis umożliwia szybkie wyszukanie odpowiedniego typu przesyłki – na podstawie rozmiarów i wagi przedmiotów dobiera się odpowiednią ofertę firmy kurierskiej DHL w Bełchatowie.

Dzięki wyszukiwarce ogranicza się liczbę zwrotów spowodowanych błędnym oznaczeniem typu przesyłki lub jej nieprawidłowym zapakowaniem. W serwisie globkurier.pl wszyscy użytkownicy dokonują wygodnych płatności online, które po natychmiastowym zaksięgowaniu umożliwiają przygotowanie etykiety przewozowej dla opłaconego transportu. Atutem serwisu jest możliwość korzystania z odroczonych płatności, istotnych z punktu widzenia klientów biznesowych. Użytkownicy platformy mają dostęp do śledzenia paczek DHL oraz dobrowolnego ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia lub zgubienia transportu. Ubezpieczenie jest przeznaczone zarówno dla paczek krajowych, jak i międzynarodowych. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bełchatowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: