Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Bełchatów

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Bełchatowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Bełchatów

Bełchatów to jedno z najważniejszych miast w całym województwie łódzkim. Zamieszkuje w nim ponad 56 tysięcy mieszkańców, jednak ze względu na kopalnię i elektrownię do Bełchatowa zjeżdżają się tłumnie mieszkańcy okolicznych wsi i miasteczek. W Bełchatowie kwitnie przemysł i sprzedaż, co wpływa na wysokie zainteresowanie przesyłkami kurierskimi. Realizuje je między innymi Pocztex, czyli kurier Poczty Polskiej. Jego oferta jest na tyle rozbudowana, że w jej ramach można dostarczyć paczki o wadze nawet do 100 kg. Tani kurier Bełchatów dostarcza przesyłki nawet w ciągu doby. Pocztex gwarantuje klientom nieprzekraczalne terminy doręczenia w przypadku każdego typu usług. Błyskawiczny kurier miejski dostarcza paczki z firmy do firmy lub pomiędzy osobami prywatnymi już w 3-4 godziny od nadania dokumentów lub towarów. Dzięki temu ważne przesyłki na terenie miasta są ekspresowo przewożone pomiędzy wskazanymi punktami. Kurier Poczta Polska oferuje również bezpośredni odbiór towarów spod drzwi nadawcy, a następnie ich dostarczenie pod drzwi odbiorcy.       

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Poczta Polska zapewnia możliwość skorzystania z doręczeń o wybranej porze dnia. Klienci mogą wskazać, że paczka ma być dostarczona do 8 lub 9 rano, do 12 lub po godzinie 17. Dodatkowo Pocztex umożliwia odbiór lub doręczenie przesyłki pomiędzy godziną 20 a 7 lub w niedziele i święta. Dzięki temu odbiorca otrzymuje zamówione towary lub prezenty od bliskich w każdy dzień tygodnia, nawet o nietypowej godzinie.  Dzięki platformie globkurier.pl wszyscy użytkownicy mają możliwość wysyłania paczek w niskiej cenie. Cennik dla klientów serwisu jest niższy nawet o 70% w porównaniu do standardowej oferty Pocztexu. Mieszkańcy Bełchatowa i osoby wysyłające paczki do tego miasta za pośrednictwem globkurier.pl wyślą zarówno paczki ekspresowe, jak i bezpośrednie. 

Do każdej przesyłki można dokupić opcjonalne ubezpiecznie, które gwarantuje wypłatę odszkodowania w razie uszkodzenia lub zaginięcia paczki w transporcie. Ponadto serwis umożliwia wysyłkę paczek za granicę. Kurier Poczta Polska w serwisie globkurier.pl realizuje wszystkie usługi, które znajdują się w jego ofercie. Użytkownicy mogą zamówić przez platformę paczki z usługą dokumentów zwrotnych, za pobraniem lub z potwierdzeniem odbioru. Płatność za wybrany rodzaj przesyłki jest pobierana online. Przedsiębiorcy w razie potrzeby skorzystają w globkurier.pl z płatności odroczonych, dzięki którym szybciej przygotują dużą liczbę paczek do wysyłki i zachowają płynność finansową firmy. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bełchatowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: