Menu

kurier dpd

Kurier DPD Bełchatów

Zamów kuriera DPD w Bełchatowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Bełchatów

Bełchatów jest niewielkim miastem, liczącym ponad 56 tys. mieszkańców. Położony jest w woj. łódzkim i pod kątem zaludnienia jest piątym, największym miastem w województwie. Duża ilość mieszkańców sprawia, iż wysłanych jest tu dużo przesyłek. Zwłaszcza obecnie, w dobie intensywnego rozwoju rynku e-commerce. Usługi kurierskie, tanie i solidne, są zatem mocno pożądane w tym mieście. Jednym z najchętniej wybieranych przewoźników przez bełchatowian jest DPD Polska. Przewoźnik ten bowiem wyróżnia się przede wszystkim krótkim czasem dostawy i łatwym dostępem do swoich usług. Dla wygody swoich klientów firma DPD uruchomiła szereg punktów Pickup, w których można osobiście wysyłać i odbierać przesyłki. Ponadto Klientom została również udostępniona możliwość nadawania paczek bez konieczności opuszczania domu czy firmy. Bowiem przesyłki można nadawać online za pośrednictwem strony  przewoźnika. Można także skorzystać z platformy transportowej GlobKurier.pl, która umożliwia nadanie paczki w DPD po dużo niższych kosztach.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Drugą, bardzo wygodną formą nadawania przesyłek, uruchomioną dla Klientów DPD ,jest możliwość nadawania paczek i zamawiania kuriera przez Internet. Wystarczy wejść na stronę internetową przewoźnika i przejść przez proces nadawania przesyłki. Nadana paczka zostanie odebrana przez kuriera z pod adresu wskazanego przy zleceniu. Drugą, dużo tańszą opcją jest możliwość nadania paczki w DPD przez stronę platformy transportowej GlobKurier.plCzołowym aspektem, wyróżniającym platformę są niskie ceny wysyłek. Bowiem stawki cenowe w GlobKurier.pl są do 70% niższe od cen obowiązujących u przewoźników. Ponadto platforma umożliwia swoim użytkownikom wybór kuriera z dostępnych na GlobKurier.pl, ponad 50 firm kurierskich i transportowych. Dodatkowym atutem platformy jest brak konieczności rejestracji i zakładania konta. Nie ma też żadnych opłat abonamentowych. Reasumując, są to czynniki, które wpływają, iż GlobKurier.pl jest chętnie wybierany nawet przez osoby, które wysyłają małe ilości przesyłek. Z kolei dla zarejestrowanych na platformie przedsiębiorców wysyłających duże ilości paczek, GlobKurier.pl posiada specjalne funkcjonalności, pozwalające na dodatkową oszczędność czasu i pieniędzy. Warto zatem podjąć decyzję o rejestracji i założeniu konta. Tym bardziej, że konto jest darmowe.

Zarejestrowani Klienci firmowi mogą korzystać na platformie z istotnych funkcjonalności, które umożliwiają między innymi: nadawanie przesyłek pobraniowych, masowe nadawanie przesyłek czy zbiorcze tworzenie listów przewozowych. Ponadto przedsiębiorcy wysyłający ponad 20 paczek miesięcznie, mogą dodatkowo negocjować już niskie stawki cenowe. Godnym uwagi jest też fakt, iż dla agencji reklamowych, branży jubilerskiej i przemysłowej, sklepów internetowych i elektronicznych GlobKurier.pl posiada ofertę specjalną. Ponadto intuicyjny i prosty w obsłudze panel platformy, skraca czas nadawania przesyłek do niezbędnego minimum. Zatem wniosek nasuwa się sam, GlobKurier.pl oznacza oszczędność kosztów i czasu. Kurierzy DPD pracują w dni robocze w godz. 8.00-18.00. Jest to standardowy czas dowozu i odbioru przesyłek. Jednakże w wybranych miastach i oddziałach przewoźnika, można za dodatkową opłatą wybrać opcję dostarczenia przesyłki następnego dnia do godziny 9.30 lub najpóźniej do godziny 12.00. Istnieje również możliwość umówienia wizyty kuriera na konkretną godzinę, po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu takiej opcji z kurierem. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bełchatowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: