• globbox

  Globbox Bełchatów

  Sprawdź ofertę GlobBox w Bełchatowie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Bełchatów

  GlobBox jest na dzień dzisiejszy jednym z najbardziej rozpoznawalnych brokerów kurierskich w Polsce. Bardzo dużą popularnością cieszy się zatem też w Bełchatowie. Czym firma zaskarbiła sobie sympatię mieszkańców Bełchatowa? Głównym atrybutem sukcesu firmy GlobBox jest utworzenie łatwego dostępu do swoich usług. Bowiem broker uruchomił sieć drobnych punktów paczkowych, w których Klienci mogą osobiście odbierać i nadawać przesyłki oraz dwa kanały Internet, które umożliwiają nadawanie przesyłek online. 

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  Ponadto broker wyróżnia się na tle konkurencji niezwykłą dbałością o powierzone przesyłki, a w sytuacjach wymagających reklamacji, pracownicy GlobBox wyręczają Klientów w całym procesie reklamacyjnymDodatkowo GlobBox umożliwia swoim Klientom wybór przewoźnika, spośród współpracujących z nim ponad 50 firm kurierskich. I co najważniejsze broker oferuje atrakcyjne stawki cenowe zarówno za przesyłki krajowe jak i zagraniczne. Punkt paczkowy w Bełchatowie zlokalizowany jest w Kauflandzie, w lokalu Trafiki na ul. Bydryka 69. Ponadto, dla swoich Klientów, broker umożliwił nadawanie paczek w punktach Orlen Paczka, współpracujących z platformą GlobKurier.pl. Mieszczą się one między innymi:

  • na ul. Budryka 10 lok.1,
  • Dąbrowskiego 20h,
  • Kościuszki 7,
  • na Osiedlu 1000-Lecia 5.
  • Na ul. Żeromskiego 2,
  • Wojska Polskiego 27, 
  • Czaplinieckiej 23,
  • Al. Wyszyńskiego 23.
  • Na Osiedlu Dolnośląskim 137a
  • i na ul. Szafirowej 14.

  Celem wysłania paczki przez jeden z powyższych punktów, należy najpierw wygenerować zlecenie nadania do GlobBox, przez stronę platformy GlobKurier.pl: Nadawanie przesyłek w GlobBox nie wymaga wychodzenia z domu czy z firmy. Wystarczy wycenić paczkę, dokonać wyboru firmy kurierskiej, opłacić zlecenie i zadecydować o sposobie wysyłki paczki. Ponieważ po nadaniu, paczkę można nadać w punkcie paczkowym lub zamówić kuriera po jej odbiór. Drugą możliwą opcją jest nadanie przesyłek do GlobKurier.pl za pośrednictwem platformy transportowej GlobKurier.pl. Proces nadawania przesyłki jest równie prosty jak proces na stronie brokera. Bowiem również w tym przypadku należy najpierw wycenić przesyłkę. W kolejnym kroku trzeba wybrać brokera GlobBox na wykonawcę usługi. W etapie końcowym z kolei pozostaje jeszcze uregulowanie płatności za zlecenie i oczekiwanie na kuriera. Ponadto platforma nie wymaga rejestracji ani zakładania konta. Jednakże Klientom, którzy zdecydują się na założenie darmowego konta, GlobKurier.pl proponuje funkcjonalności, które skracają proces nadawania przesyłki do niezbędnego minimum, co wiąże się z oszczędnością czasu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku Klientów, którzy nadają miesięcznie duże ilości przesyłek. Z kolei ceny za nadania przesyłek na GlobKurier.pl są niższe nawet o 70%, w stosunku do cen proponowanych bezpośrednio u przewoźników. Konkludując, wybierając brokera GlobBox za pośrednictwem GlobKurier.pl, zyskujesz pewność, że będzie to tylko i wyłącznie tani kurier Bełchatów. 

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bełchatowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: