Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Rybnik

Zamów kuriera DPD w Rybnik korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Rybnik

Rybnik jako część śląskiej aglomeracji cechuje się wysokim zainteresowaniem usługami kurierskimi. Miasta należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego są pod tym względem w czołówce w całym kraju. Tani kurier Rybnik dostarcza paczki krajowe i międzynarodowe do jednego z wielu punktów na terenie miasteczka, jak i bezpośrednio do domu odbiorcy. Paczki są wysyłane kurierem nawet do okolicznych miast na Śląsku, gdyż sieć transportowa w tym regionie działa niezawodnie. Kurier DPD w Rybniku i jego oferta Punkty, które prowadzi kurier DPD Rybnik, znajdują się w całym mieście. DPD Pickup i automaty paczkowe są zlokalizowane na osiedlach Ochojec, Radziejów, Rybnicka Kuźnia, Smolna oraz Orzepowice. W automatach umieszczonych na terenach publicznych można odbierać wszelkie paczki standardowe we wszystkie dni tygodnia o dowolnej godzinie. W Oddziale Miejskim DPD Pickup na klientów czeka parking, przymierzalnia oraz miejsce do pakowania paczek. Punkt wydaje paczki, w tym przesyłki pobraniowe. Nadawanie przesyłek jest natomiast możliwe w przypadku paczek opłaconych wcześniej, paczek opłaconych na miejscu lub nieopłaconych i wysyłanych do obiorcy za pobraniem. DPD Oddział Miejski w Rybniku mieści się przy ul. Sybiraków 15 i pracuje w dni robocze od 10 do 18.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DPD oferuje możliwość odbierania paczek w dni robocze oraz soboty. Pracownicy firmy dostarczają je do domów klientów w godzinach porannych i popołudniowych, a w soboty jedynie do wczesnego popołudnia. Dostawa bezpośrednio do domu odbiorcy może opóźnić się z przyczyn niezależnych od DPD, jednak zwykle zajmuje 2-3 dni robocze w przypadku paczek krajowych. Przesyłki międzynarodowe w Europie docierają do odbiorcy przeciętnie w ciągu 3-5 dni roboczych w zależności od odległości pomiędzy Polską a krajem docelowym. Przesyłka kurierska w przystępnej cenie.

Dzięki usłudze zamów kuriera w Rybniku można sporo zaoszczędzić – wystarczy wejść na platformę globkurier.pl, a skorzysta się z taniej wysyłki w firmie DPD. Kurier odbierze paczkę bezpośrednio z domu klienta lub ze wskazanego punktu. Globkurier.pl umożliwia korzystanie z odroczonych płatności, generowanie zbiorczych list przewozowych, a także przygotowanie list stałych odbiorców. Dzięki temu serwis jest przyjazny dla przedsiębiorców, którzy prowadzą sprzedaż wysyłkową. Dodatkowo za pośrednictwem platformy tanio wyślą paczki wszyscy klienci indywidualni. Niskie ceny obowiązują w przypadku paczek krajowych i międzynarodowych, w tym podczas wysyłki towarów o niestandardowych gabarytach lub przewożonych na paletach.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rybniku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: