Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Rybnik

Zamów kuriera  Poczta Polska w Rybniku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Rybnik

Rybnik to miasto położone na południu Polski, w województwie śląskim. Na jego terenie znajduje się Rybnicki Okręg Węglowy, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Rybnicka Strefa Aktywności Gospodarczej. Miasto jest również centralnym ośrodkiem aglomeracji rybnickiej. Na jego obszarze działają dwie kopalnie węgla kamiennego oraz Rybnicka Fabryka Maszyn Ryfama S.A. Kurier w Rybniku to usługa ciesząca się dużym zainteresowaniem pośród mieszkańców całej aglomeracji rybnickiej. Na jej terenie działa kilka firm kurierskich, jednak najwięcej klientów przyciągają usługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. W Rybniku funkcjonuje 18 placówek Poczty Polskiej, w których można odebrać bądź nadać przesyłki kurierskie. Usługa Pocztex Ekspres 24 umożliwia dostarczenie przesyłki do adresata już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Dodatkowo można zdecydować się na opcję dodatkową, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wybraną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Usługa Pocztex Kurier 48 z kolei umożliwia dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku.      

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Rybniku z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Rybnik jest usługą nieustannie cieszącą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i przedsiębiorców z miasta i okolic. Chcąc nadać paczkę Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy wejść na stronę  GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz do jej wyceny. W odpowiednich polach należy wpisać wagę, wymiary oraz liczbę paczek. Można również dobrać jedną z dostępnych opcji dodatkowych. Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i wypełnić niezbędne dane adresowe odbiorcy i nadawcy. 

Co ważne, każdą przesyłkę można śledzić na każdym etapie jej podróży do adresata – jest to niezwykle przydatna opcja zwłaszcza w przypadku sklepów internetowych. Wysyłanie paczek za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl to gwarancja najniższych cen, najlepszych przewoźników i terminowego dostarczania przesyłek. Dzięki szerokiej dostępności różnych firm kurierskich i różnorodności ich ofert, zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi bez najmniejszego problemu znajdą dla siebie najatrakcyjniejszą opcję. Warto też zdecydować się na założenie konta klienta, dzięki któremu jeszcze sprawniej będzie można nadawać paczki oraz zyskać dostęp do dodatkowych benefitów. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rybniku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: