Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Rybnik

Zamów kuriera DHL w Rybniku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Rybnik

Wraz ze wzrostem popularności e-handlu, intensywnie przybiera na sile zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Konkurencja w branży kurierskiej prezentuje obecnie wysoki poziom usług przy szerokim wachlarzu cen. Oczywiście dobór firmy kurierskiej ma olbrzymie znaczenie zarówno dla sprzedających jak i kupujących on-line. Bez wątpienia bowiem, każdemu zależy na jak najwyższej jakości usługach i krótkim terminie dostawy, przy jak najniższych kosztach. Zwłaszcza jeżeli dostawy dotyczą mieszkańców dużych miast takich jak Rybnik. Rozważając oferty różnych firm kurierskich warto dokładniej przeanalizować propozycję przewoźnika DHL. Dużej, cieszącej się renomą firmy, której usługi dopasowane są do potrzeb każdego Klienta.
Kurier DHL Rybnik.
DHL jako firma kurierska doskonale rozumie potrzeby zmieniającej się specyfiki usług kurierskich. Firma dokłada wszelkich starań, by korzystanie z jej usług było jak najmniej skomplikowane i zabierało niewiele czasu. Mając na uwadze wygodę i prosty dostęp do usług, DHL uruchomił punkty DHL POP, w których klarowną metodą można nadawać przesyłki krajowe i zagraniczne.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DHL Rybnik- punkty nadania i odbioru. Dla mieszkańców Rybnika firma udostępnia 19 Punktów Obsługi Paczek, pracujących do późnych godzin wieczornych. Znajdują się one między innymi w lokalizacjach:
ul. Zebrzydowicka 1,
ul. Jana Kotuca 100 w markecie Auchan Inmedio.
Dworzec kolejowy Rybnik ul. Dworcowa 1,
Osiedle Południe 37 pokój 105. 
Obsługa paczek jest także możliwa w sieci sklepów Żabka zlokalizowanych na:
ul. Rudzka 185,
ul. Dworek 9, .
ul. Wodzisławska 129,
ul. Jana III Sobieskiego 4,
ul. Tadeusza Kościuszki 42,
ul. Orzepowicka 20 C,
ul. Stanisława Małachowskiego 28,
ul. Piasta 7, ul. Wyzwolenia 17,
ul. Zebrzydowicka 36,
ul. Raciborska 13,
ul. Chwałowicka 33a,
ul. Wolna 23,
ul. Chabrowa 21
oraz Plac Wolności 18. Punkty Obsługi Paczek DHL POP dostępne są też na stacjach benzynowych Shell i w salonikach prasowych Inmedio.  Bezsprzecznie istotnym jest też, iż kurier DHL może również odebrać paczkę ze wskazanego przez Klienta miejsca, po uprzednim zamówieniu usługi on-line. 

Kurier DHL Rybnik– godziny dostarczania przesyłek.  Adresaci przesyłek mogą odbierać paczki osobiście, w wybranych Punktach Obsługi Paczek, w godzinach pracy danego punktu. Oczywiście mogą też oczekiwać dostarczenia przesyłek do domu. Doręczenia odbywają się do godz. 12:00 w następnym dniu roboczym lub pomiędzy godziną 18: 00, a  22:00.Tani kurier Rybnik. Jedną z wygodniejszych metod nadawania przesyłek jest zamawianie kuriera DHL on-line. Niewątpliwie jedną z najtańszych opcji jest skorzystanie z serwisu globkurier.pl. Korzystanie z portalu umożliwia obsługę dostawców w cenach niższych nawet o 70%, od cen obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Godnym uwagi jest też fakt, iż GlobKurier.pl uwzględnia także nadawanie przesyłek niestandardowych, co również przyczynia się do obniżenia kosztów wysyłek. Paczki można nadawać indywidualnie bądź masowo. W przypadku pojedynczych przesyłek wystarczy skorzystać z szybkiej wyceny paczki, wybrać daną firmę kurierską, wypełnić formularz zamówienia i opłacić usługę. Na koniec, po wydrukowaniu listu przewozowego należy już tylko oczekiwać kuriera we wskazanym miejscu. Przy masowym nadawaniu przesyłek w pierwszym kroku należy zaimportować pliki CSV. Jeżeli sprzedaż on-line odbywa się za pośrednictwem Allegro lub eBay dobrym rozwiązaniem jest integracja konta GlobKurier.pl z powyższymi serwisami. Można ją przeprowadzić korzystając z zakładek “Integracja Allegro” lub “Integracja eBay” . Ewentualnie klikając w zakładkę “Pobierz transakcje”. Po połączeniu z aplikacją GlobKurier wystarczy potwierdzić integrację. Transakcje zostaną pobrane automatycznie i zostaną zapisane się w formie szablonów w Panelu Klienta. Zamawiając kuriera on-line z serwisem GlobKurier.pl korzystasz podwójnie. Oszczędzasz czas, zamawiając kuriera bez wychodzenia z domu bądź z siedziby firmy. Obniżasz koszty przesyłek nawet o 70%. Zatem zamów kuriera z GlobKurier.pl i przekonaj się, że solidny przewoźnik to jednocześnie tani kurier. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rybniku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: