Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Poznań

Zamów kuriera  Poczta Polska w Poznaniu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Poznań

Poznań znajduje się na Pojezierzu Wielkopolskim. Jest stolicą województwa wielkopolskiego, a także głównym ośrodkiem aglomeracji poznańskiej, do której należy także cały powiat poznański oraz gminy Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem. Miasto jest również ważnym ośrodkiem akademickim, naukowym i kulturalnym. Na jego terenie prężnie rozwija się przemysł, handel, logistyka, turystyka, kultura oraz ośrodki naukowe. Ze względu na swoje położenie, Poznań jest bardzo ważnym węzłem drogowym i kolejowym na terenie kraju. Kurier w Poznaniu to usługa, z której chętnie korzystają wszyscy mieszkańcy tego miasta. Do wyboru mają wiele firm transportowych, jednak szczególnie często wybierają  usługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. Nic dziwnego, ich dostępność jest bardzo szeroka 0 na terenie miasta znajduje się 70 placówek Poczty Polskiej, w różnych częściach miasta.
Pocztex Ekspres 24 jest usługą zapewniającą dostarczenie paczki do adresata  już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, w dni robocze. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadając przesyłkę można również zdecydować się na jedną z usług dodatkowych:  doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Pocztex Kurier 48 to z kolei usługa, która umożliwia dostarczenie przesyłki do odbiorcy najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Poznaniu z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Poznań jest jedną z najbardziej popularnych usług wśród mieszkańców i przedsiębiorców z aglomeracji wrocławskiej. Korzystają z niej zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.  Chcąc wysłać paczkę kurierem Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy odwiedzić stronę GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz.

Wpisując wagę, wymiary i ilość paczek od razu można poznać cenę nadania przesyłek. Po wybraniu najlepszej opcji wystarczy kliknąć  przycisk “zamów kuriera” i rozpocząć uzupełnianie danych adresowych odbiorcy i nadawcy. GlobKurier.pl to serwis, za pośrednictwem którego szybko i łatwo można nadać paczkę do wybranego miejsca w kraju i na świecie. Umożliwia także śledzenie wysłanej przesyłki na każdym etapie jej podróży. Korzystając z tej witryny można mieć pewność, co do najniższych cen i najwyższej jakości świadczonych usług. Wystarczy założyć konto klienta, aby móc jeszcze sprawniej wysyłać swoje paczki nie tylko z Poznania, ale i z każdego miejsca w kraju.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Poznań

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: