Logo
Menu

globbox

GlobBox Poznań

Sprawdź ofertę GlobBox w Poznaniu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Poznaniu

Co dzień w Poznaniu nadawanych jest setki, a nawet tysiące paczek. Gdyby tak jak kiedyś wszystkie obsługiwała poczta, szybko doszłoby do powstania znacznych opóźnień. Na szczęście obecnie można zamówić kuriera online. Najkorzystniej wypada Globbox. w Poznaniu można znaleźć kilka punktów tego usługodawcy, który współpracuje z wieloma firmami kurierskimi i oferuje naprawdę niskie ceny przy zachowaniu wysokiej jakości. Globbox Poznań – punkty odbioru i nadania dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. 

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Warto poznać, gdzie znajdują się punkty nadania i odbioru Globbox w Poznaniu. Otóż tutaj do wyboru jest 6 lokalizacji, zatem jest duża szansa, że znajdziesz tę blisko swojego miejsca zamieszkania czy też siedziby firmy. Warto zacząć od punktu przy Placu Zbawiciela 3. Tutaj punkt czynny jest od 11 do 22 i w dodatku 7 dni w tygodniu. Jeszcze lepiej jest w przypadku punktu Globbox zlokalizowanego przy ul. Juliusza Słowackiego 27/6. Tutaj można korzystać z punktu od godz. 8.00 do 24.00, cały tydzień. Od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 18.00 otwarte są punkty przy ul. Promienistej 118 u Bukowskiej 33. Globbox punkt w Poznaniu przy uli. Góreckiej 31 jest także otwarty od poniedziałku do piątku, z tymże od 10.00 do 17.00. Dla firm i osób prywatnych, które chcą nadawać przesyłki bez ograniczeń polecany jest punkt przy ul. Wołczyńskiej 50. Jest on bowiem czynny przez całą dobę. Nadaj przesyłkę w Globbox do miasta Poznań lub z miasta Poznań. Niezależnie od tego czy zamawiasz kuriera czy też nadajesz paczkę bądź paczki w punkcie, musisz kierować się pewnymi zasadami. Przede wszystkim można w punkcie nadawać paczki do 30 kg. Kurier w ofercie dla firm może odebrać także paczkę do 50 kg. Cięższe przesyłki muszą być nadawane na paletach.

 Ponadto w przypadku przesyłki standardowej suma wymiarów nie może przekraczać 210 cm. Paczka, która opatrzona jest etykietami ostrzegawczymi automatycznie staje się niestandardowa, na równi z paczką o nieregularnym kształcie. Tę ostatnią koniecznie trzeba zabezpieczyć folią bąbelkową i taśmą. wymagane jest przynajmniej trzykrotne owinięcie przesyłanego przedmiotu. Zanim wycenisz przesyłkę na stronie globbox.net, musisz najpierw się zarejestrować lub zalogować. W czasie wyceny konieczne jest także wskazanie kraj nadania i odbioru. Warto podkreślić, że Globbox przesyła swoje przesyłki do ponad 200 krajów świata, gdyż przekazuje je do transportu lotniczego. Po wpisaniu wszystkich wymiarów musisz kliknąć pole “wyceń przesyłkę”. Następnie zamów kuriera, czyli kliknij jedną z opcji. Teraz czeka Cię podanie szczegółowych danych teleadresowych, które znajdą się na liście przewozowym. Jest to jednak niezbędne, by przesyłka trafiła do adresata. Tani kurier w Poznaniu gwarantuje Ci szereg korzyści. Za pośrednictwem platformy możesz śledzić swoje przesyłki. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z odroczonego terminu płatności. Dostępna jest także usługa płatności za pobraniem. W tym przypadku konieczne jest wykupienie dodatkowego ubezpieczenia. Wszystkie płatności odbywają się wygodnie online.           

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Poznaniu.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: