Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Poznań

Zamów kuriera UPS w Poznaniu  korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Poznań

Masz do wysłania przesyłkę w Poznaniu? Szukasz najlepszej opcji dla firm, a może jesteś klientem indywidualnym? Kurier UPS Poznań to nasz propozycja dla Ciebie. Jako platforma GlobKurier.pl współpracujemy z największymi przewoźnikami w Polsce. Dzięki temu możemy zaproponować Ci konkurencyjne ceny i szybkie terminy doręczenia. Chcesz nadać list, paczkę czy może interesuje Cię przesyłka ekspresowa? Za naszym pośrednictwem w kilku prostych krokach wyślesz przesyłkę krajową, jak i zagraniczną. Sprawdź, jak to zrobić i dlaczego warto wybrać UPS. Kurier UPS – wybierz sprawdzonego przewoźnika na GlobKurier.pl Jeśli nie chcesz przepłacać i zależy Ci na szybkim doręczeniu Twojej przesyłki zamów kuriera, któremu zaufali inni nasi klienci. United Parcel Service symbolizuje brązowy kolor. Dla założycieli oznacza on klasę, wyrafinowanie i profesjonalizm. Firma funkcjonuje już od ponad 100 lat. Jej początki sięgają do Seattle, gdzie powstała w 1907 r. pod nazwą American Messenger Company. Początkowe dostawy realizowane były na bicyklach, przez pieszych dostawców oraz z udziałem koni. Aktualnie UPS jest jednym ze światowych liderów i zatrudnia ponad 540 tys. pracowników z całego świata. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Polsce oddziały firmy można znaleźć w wielu dużych miastach. W Poznaniu jest ich 75. To wygodne rozwiązanie, ponieważ adresat może odebrać przesyłkę ze wskazanego wcześniej punktu odbioru w szerokim zakresie godzinowym. Standardowe doręczenia przez kurierów na terenie Poznania realizowane są zazwyczaj od godziny 9:00 do 19:00. Status przesyłki możliwy jest do śledzenia na naszej stronie internetowej. Tani kurier Poznań jak wysłać paczkę i nie przepłacać? Jako wciąż rozwijająca się platforma współpracujemy z licznymi przewoźnikami, dzięki czemu możemy wynegocjować dla Ciebie korzystne ceny. Jak nadać przesyłkę za pomocą naszego serwisu? Przygotuj pakunek do wysyłki, zważ go oraz dokładnie zmierz. Uzyskane dane wpisz w formularzu dostępnym na naszej stronie. System dokona dla Ciebie najkorzystniejszej wyceny. 

W wyniku otrzymasz nasze propozycje przesyłek realizowanych przez kuriera UPS. W zależności od miejsca odbioru możesz zdecydować się na dostawę standardową lub skorzystać z doręczenia expresowego np. do godziny 10:30, 12:00 czy 14:00. Oferujemy możliwość nadania przesyłek krajowych, jak i zagranicznych. Szczegóły możliwości dostawy poznasz po dokonaniu wyceny. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i przejdź do opłacenia zamówienia. W dalszym kroku musisz już tylko oczekiwać na kuriera. Jeśli będzie to dla Ciebie wygodniejsze możesz dowieść pakunek samodzielnie do jednego z dwóch terminali UPS w Poznaniu. Szczegóły dotyczące lokalizacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Poznaniu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: