Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Poznań

Zamów kuriera DHL w Poznaniu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Poznań

W obecnych czasach większość z nas zamawia i wysyła paczki. Nic więc dziwnego, że zastanawiamy się jak zrobić to tanio a jednocześnie nie rezygnować z wysokiej jakości usług. Jedną z opcji, którą warto rozważyć jest kurier DHL. Poznań jest jednym z miast obsługiwanych przez tę firmę. Na co mogą liczyć mieszkańcy Poznania? Jak zamawiać kuriera nie tylko taniej, ale również wygodniej? 
DHL – firma o globalnym zasięgu. Chyba każdy z nas spotkał się z kurierem DHL. To niemiecka firma, która działa obecnie w ponad 200 krajach zatrudniając 350 000 pracowników. To co wyróżnia kurierów DHL to nie tylko szybka i terminowa dostawa, ale również szereg usług dodatkowych. Wśród nich wymienić możemy między innymi możliwość przekierowania paczki, odbioru jej przez sąsiada, otrzymanie elektronicznego potwierdzenia odbioru czy powiadomienia SMS/email. Wszystko to sprawia, że firma ta jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – nie tylko indywidualnych, ale również biznesowych.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Poznań jest jednym z miast, w których nie brakuje miejsc, w których można nadać paczkę kurierem DHL. Wśród POPów, czyli Punktów Obsługi Paczek możemy wymienić między innymi te, które znajdują się na ulicy Półwiejskiej czy Drużbickiego. Punkty te otwarte są do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu nie ma problemu z odbiorem czy nadawaniem paczek. Na terenie Poznania znajduje się również sortownia DHL. Ważne jednak jest to, by mieszkańcy Poznania wiedzieli, ze nie muszą korzystać z usług tych miejsc. Kurier DHL może bowiem odebrać paczkę prosto spod naszych drzwi i dostarczyć ją pod wskazany adres. Tani kurier Poznań – dlaczego warto skorzystać z Globkurier.pl? Aby skorzystać z takiej możliwości zamów kuriera przez internet. Jeśli zrobisz to za pośrednictwem naszej strony dodatkowo zaoszczędzisz. Jak to możliwe? To proste. 

Jako agregat nowych klientów negocjujemy z przewoźnikami atrakcyjniejsze stawki. Możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent. Jak zamówić kuriera za pośrednictwem Globkurier.pl? Wszystko czego potrzebujesz to adres odbioru i dostawy paczki oraz informacje na temat jej wagi i wymiarów. Podając je na naszej stronie otrzymujesz szybką wycenę. Możesz również zapłacić online oraz wydrukować wygenerowany list przewozowy. Kurier pojawi się po odbiór paczki tego samego (jeśli zamówisz go rano) lub następnego dnia roboczego. To naprawdę się opłaca, o czym przekonało się wiele osób zamawiających kuriera DHL w Poznaniu.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Poznaniu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: