Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Mysłowice

Zamów kuriera w Mysłowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Mysłowice

Chcesz wysłać małą paczkę? Zależy Ci na wygodnym i tanim nadaniu? Zamów kuriera na GlobKurier.pl i skorzystaj z konkurencyjnych cen dla klientów indywidualnych i biznesowych. Nadania i odbiory w punkcie to komfortowe rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i nie koliduje z codziennymi obowiązkami. Samodzielnie wybierasz punkt ORLEN, w którym wyślesz paczkę. Znajdź lokal w pobliżu Twojej pracy lub miejsca zamieszkania i udaj się do niego o dogodnej dla Ciebie porze. Sprawdź, jak wysłać paczkę  za pośrednictwem naszej platformy logistycznej. Kurier ORLEN Paczka to mała paczka w dobrej cenie. Korzystając z tej usługi wyślesz przesyłkę, której waga nie przekracza 20 kg, a wymiary mieszczą się w 20 cm x 30 cm x 50 cm. Zamów kuriera na naszej stronie internetowej i nadaj przesyłkę w jednym z punktów ORLEN Paczka w Mysłowicach. W tym mieście do wyboru masz 10 lokalizacji, w których możesz nadać przesyłkę. Przybliżone godziny, w jakich to zrobisz to miedzy 6:00 a 19:00 od poniedziałku do piątku oraz krócej w weekend. Szczegółowe informacje o punktach i godzinach otwarcia dostępne są na naszej stronie internetowej. Wybierz najwygodniejszą dla siebie lokalizację i nadaj przesyłkę w dogodny sposób. Czas dostawy do punktu odbiorcy to 3 dni robocze. Tani kurier Mysłowice? Sprawdź nasze propozycje na wysyłkę paczek. Jako platforma logistyczna negocjujemy konkurencyjne stawki, z których i Ty możesz skorzystać. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier Mysłowice to nasza propozycja na tanie nadania w punkcie. Na czym to polega? Jak sprawnie nadać przesyłkę za pośrednictwem naszej strony internetowej? Pierwsze, co musisz zrobić to spakowanie paczki. Kluczowe w całym procesie składania zamówienia jest wypełnienie formularza szybkiej wyceny. System poprosi Ci o podanie szczegółowych danych paczki, takich jak jej waga czy wymiary. Jeśli zatem spakujesz najpierw swoją paczkę o wiele łatwiej będzie Ci przejść przez wszystkie procesy. 

Dokonaj szybkiej wyceny na stronie, a system przedstawi Ci możliwe opcje transportu. W tym przypadku wybierz kurier ORLEN Paczka. Następnie dokonaj płatności za zamówienie i udaj się do wybranego przez siebie punktu, aby nadać paczkę. Po wysłaniu możesz śledzić etapy jej dostawy wpisując numer zamówienia na naszej stronie internetowej. Usługa ORLEN Paczka przewiduje także powiadomienia SMS, kiedy przesyłka będzie już gotowa do odbioru. Dzięki temu adresat zaoszczędzi czas i uda się do punktu, aby wygodnie odebrać przesyłkę. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mysłowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: