Menu

kurier dpd

Kurier DPD Mysłowice

Zamów kuriera DPD w Mysłowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Mysłowice

Mysłowice to liczące ponad 70. tysięcy mieszkańców miasto w województwie śląskim, położone w historycznej krainie Górny Śląsk, w odległości 13 km od Katowic. Nazywane czasem “Polskim Manchesterem” zasłynęło ze swojego industrialnego  charakteru i bogatej sceny rockowej. W ostatnim czasie w Mysłowicach powstaje coraz więcej nowych firm i inwestycji, a mieszkańcy chętnie przekonują się do zakupów internetowych. Jeżeli interesuje Cię tani kurier w Mysłowicach, zwróć uwagę na ofertę firmy DPD. To nie tylko jeden z najpopularniejszych przewoźników w Polsce, ale i czołowa firma spedycyjna w Europie dostarczająca swoje przesyłki do 190 państw świata – na wszystkie kontynenty.  Z oferty DPD warto skorzystać szczególnie w sytuacji, gdy zależy Ci na czasie. Poniżej przedstawiamy przewidywane i gwarantowane czasy dostawy w przypadku paczek standardowej wielkości o wadze do 31,5 kg i maksymalnej długości najdłuższego boku do 175 cm. Warto przy tym nadmienić, że w 90% przypadków przesyłka dociera do adresata w “przewidywanym czasie”.

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przesyłka krajowa – przewidywany czas dostawy: 1 dzień roboczy – gwarantowany czas: 2-5 dni roboczych w zależności od sposobu nadania. Przesyłka międzynarodowa: przewidywany czas dostawy: 5 dni roboczych – gwarantowany czas: 7 dni (14 w przypadku państw skandynawskich). Przed nadaniem paczki konieczne będzie oczywiście odpowiednie jej zapakowanie. Do tego celu potrzebujesz wytrzymałych pudeł i kartonów – takich, co do których masz pewność, że nie zarwą się podczas przesyłki. To groziłoby zniszczeniem zawartości. Przedmioty ułóż tak, by nie pozostawiać wolnych przestrzeni w paczce i w razie potrzeby wykorzystaj wypełnienie (np. kulki styropianowe, stare gazety). Brzegi paczki sklej przy pomocy szerokiej i mocnej taśmy klejącej. Jeżeli chcesz mieć pewność, że nie przepłacasz, zamów kuriera DPD za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. Pozwala to bardzo uprościć cały proces. 

Wystarczy, że na stronie internetowej wypełnisz formularz, w którym podasz wymiary i wagę paczki, miejsce nadania i odbioru – na tej podstawie zostanie Ci przedstawiona wycena oraz dokładne warunki usługi u różnych przewoźników. Po wyborze kuriera DPD lub innej firmy kurierskiej opłać zlecenie. Nadanie jest możliwe bez wychodzenia z domu! Kurier DPD odbierze paczkę spod Twoich drzwi – pod wskazanym przez Ciebie adresem. Jeżeli wolisz, możesz także nadać paczkę w wariancie DPD PickUp w jednym z ośmiu punktów stacjonarnych na terenie Mysłowic. Chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotarła do odbiorcy? Za pomocą platformy Globkurier.pl możesz w każdym momencie monitorować swoją paczkę i sprawdzić, gdzie właśnie się znajduje!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mysłowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: