Menu

kurier InPost

Kurier InPost Mysłowice

Zamów kuriera InPost w Mysłowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Mysłowice

Nadajesz paczkę z Mysłowic? W kilku prostych krokach zamów doręczenie na platformie GlobKurier.pl. Za naszym pośrednictwem przesyłkę może odebrać od Ciebie kurier InPost. Unikniesz w ten sposób potrzeby wychodzenia z domu czy biura. Nie lubisz czekać na kuriera? Skorzystaj z nadania przesyłki w pobliskim paczkomacie. Są one zlokalizowane w obrębie osiedli i lokali usługowych, paczkę wyślesz w ten sposób o wybranej przez siebie porze. Ile to będzie kosztowało? Dokonaj szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej i poznaj proponowane dla Ciebie opcje dostawy. Kurier InPost to przewoźnik, który działa na polskim rynku już od 2006 roku. Jako pierwszy do swoich usług wprowadził możliwość wygodnego nadawania i odbierania przesyłek w paczkomacie. W Mysłowicach znajduje się ponad 30 takich punktów. Możesz w nich wygodnie nadać przesyłkę, zrobisz to o wybranej przez siebie porze. Jest to praktyczne rozwiązanie także dla odbiorcy, a aż 98% przesyłek dostarczanych jest następnego dnia po nadaniu. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Paczkomaty nie są dla Ciebie? Zamów kuriera InPost na platformie GlobKurier.pl i wybierz tradycyjny sposób dostawy Twojej paczki. Kurierzy InPost pracują zazwyczaj między godziną 9 a 17. Po wysłaniu paczki jej status będzie można śledzić na naszej stronie internetowej. Potrzebny jest do tego numer zamówienia, który znajdziesz w e-mailu oraz panelu klienta. W zależności od opcji, jaką wybierzesz przy składaniu zlecenia, Twoja przesyłka może zostać doręczona w trybie standardowym lub ekspresowym. Na naszej platformie szybko wycenisz przesyłkę i dowiesz się, jakie są najkorzystniejsze opcje dostawy. Pierwszym ważnym krokiem, który należy wykonać przed przystąpieniem do wyceny jest odpowiednie spakowanie przesyłki. Zadbaj o to, aby była dobrze zabezpieczona.

Pustą przestrzeń wewnątrz opakowania wypełnij papierem lub folią. Do złożenia zamówienia niezbędne będą szczegółowe dane, takie jak waga czy wymiary. Wprowadź je w formularzu na naszej stronie internetowej i wybierz jedną z opcji dostawy: “InPost-Kurier” lub “InPost-Paczkomaty“. Podaj dane adresowe oraz opłać usługę. Jeśli wybrałeś dostawę kurierem oczekuj na jego przybycie. W przypadku nadania w paczkomacie udaj się do wybranej przez siebie lokalizacji i dokonaj wysyłki. Nadawanie paczki jest intuicyjne, w paczkomacie wybierz “Nadaj paczkę” i postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na wyświetlaczu. Aby Twoje doręczenie przebiegło bez problemów miej na uwadze fakt, że wygenerowana po opłaceniu zamówienia etykieta jest terminowa. Paczkę musisz umieścić w paczkomacie w ciągu 3 dni. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mysłowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: