Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Mysłowice

Zamów kuriera DHL w Mysłowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Mysłowice

Poszukując kuriera warto rozważyć wybór firmy kurierskiej DHL. Głównie z uwagi na fakt, iż jest to firma znana, posiadająca szerokie doświadczenie logistyczne zarówno w realizacji przesyłek krajowych jak i międzynarodowych. Ponadto DHL posiada szereg punktów nadania w dużych miastach, ale także w mniejszych miejscowościach. Jak zatem kształtuje się sytuacja w Mysłowicach? Ile punktów nadania i odbioru jest dostępnych w pięknym mieście? W jakich godzinach pracują kurierzy i w jakim przedziale czasowym można nadać paczkę? W Mysłowicach można nadać przesyłkę DHL na kilka sposobów. Jedną z metod jest nadanie przesyłki online, drugą, najczęściej wybieraną możliwością jest skorzystanie z punktu DHL  POP. Z kolei trzecią dostępną opcją dla mieszkańców Mysłowic jest możliwość zamówienia kuriera do domu. Jedną z najtańszych i szybkich możliwości jest zamówienie kuriera DHL przez platformę transportową GlobKurier.pl. Głównie z uwagi na niską cenę, która może być niższa nawet o 70%, w stosunku do stawek obowiązujących bezpośrednio w firmie kurierskiej. Ponadto intuicyjny panel Klienta w prosty sposób podpowiada i kieruje procedurami związanymi z nadaniem paczki. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Drugą, wygodną opcją jest zamówieni kuriera DHL telefonicznie. Jednakże należy pamiętać, iż możliwość zamówienia kuriera DHL telefonicznie dotyczy tylko i wyłącznie nadawania przesyłek krajowych. W tym celu wystarczy zadzwonić pod numer: +48 42 6 345 350. Telefoniczny konsultant DHL pomoże przejść przez cały proces nadawania paczki. Trzecią i najczęściej wykorzystywaną możliwością jest nadanie paczki w punktach DHL POP, których w Mysłowicach jest całkiem sporo. Mieszczą się one między innymi w sklepach Żabka na ulicach: Kazimierza Wielkiego 2A, Szopena 27. Chopina 19, Katowicka 37 i Armii Krajowej 1D.  W punktach DHL POP możliwy jest też odbiór przesyłek. Bardzo wygodnym wyjściem alternatywnym dla odbioru paczek jest opcja odbioru przesyłki od sąsiada. Warunkiem jest podanie danych zaufanej osoby w zleceniu przekierowania paczki. Pośród wyboru metod zamówienia kuriera DHL jedną z najlepszych jest wybór kuriera DHL drogą elektroniczną, przez platformę GlobKurier.pl

 

Bez konieczności wychodzenia z domu i z kubkiem dobrej kawy w ręku. Dodatkowym atutem wyboru tej opcji jest przede wszystkim cena za usługę, niższa nawet o 70%Decydując się na zamówienie kuriera poprzez platformę GlonKurier.pl, należy w pierwszym kroku wycenić przesyłkę. Wystarczy podać w formularzu miejsce nadania i odbioru paczki oraz jej wymiary i wagę. Następnie klikamy na wybór kuriera DHL, opłacamy usługę i w ostatnim kroku pozostaje jedynie oczekiwać kuriera. Punkty Obsługi Klientów DHL pracują w dni robocze między godziną 8.00, a 18.00. Kurierzy dowożą i odbierają przesyłki w dni robocze, w godzinach dopołudniowych oraz pomiędzy godziną 18.00, a 22.00. Zatem w takich przedziałach czasowych należy oczekiwać kuriera celem nadania bądź odbioru paczki. W przypadku, gdy odbiorcy nie ma pod podanym adresem, kurier pozostawia awizo z informacją. Odbiór paczki jest w takiej sytuacji możliwy, w następnym dniu roboczym, w punkcie DHL Parcel. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mysłowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: