Menu

globbox

Globbox Mysłowice

Sprawdź ofertę GlobBox w Mysłowicach i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Mysłowice

Globbox Mysłowice – rozwijaj swój biznes e-commerce lub nadawaj przesyłki prywatne krajowe i międzynarodowe.  Mysłowice to miasto w woj. śląskim, w którym wskaźnik zarejestrowanych przedsiębiorców na 10.tys mieszkańców jeszcze w 2019 r. wynosił 970. Niemniej jednak ta sytuacja zmienia się dynamicznie. Firmy potrzebują dobrej obsługi kurierskiej, przewozowej i pod tym względem szukają oszczędności. Dobrym wyborem może być Globbox w Mysłowicach. Gdzie znajdują się punkty nadania i odbioru i co warto wiedzieć o tej usłudze, która dostępna jest także dla osób prywatnych?

Nadaj przesyłkę z Globbox

Niezależnie od tego, czy ktoś przesłał Ci paczkę, czy też ty nadajesz ją do adresata w kraju czy też za granicą, możesz skorzystać z punktu nadania i odbioru Globbox w Mysłowicach. Jeden z nich znajdziesz przy ul. Mikołowskiej 15. Jest otwarty w godz. od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Kolejny z punktów znajduje się przy ul. Armii Krajowej 26. W tym miejscu można nadawać i odbierać przesyłki w godz. od 6.00 do 21.00 od poniedziałku do soboty, a także w niedzielę od 9.00 do 18.00. W punkcie przy ul. Katowickiej 64 jest możliwość nadawania i odbioru paczek od 9.00 do 21.00 od poniedziałku do soboty. Najdłużej otwarty punkt znajduje się przy ul. Korfantego 15. W tym miejscu można nadawać i odbierać przesyłki od 6.00 do 21.30 od poniedziałku do soboty. Warto wiedzieć, że w Globbox obowiązuje płatność za przesyłkę przelewem zwykłym przez Internet lub szybkim przelewem albo kartą. Nie można zatem płacić za przesyłkę w punktach. Nie dotyczy to oczywiście przesyłek pobraniowych, gdzie należy przykleić odpowiednią etykietę, a także opłacić ubezpieczenie. Jednak za samą przesyłkę płaci odbiorca i paczka dostarczana jest pod wskazany adres. Chcesz szybko nadać przesyłkę bez wychodzenia z domu? Nic prostszego. Wystarczy wejść na stronę Globbox.net i zarejestrować się lub zalogować na swoje konto. Potem można już wyceniać przesyłki. 

 Na samym początku należy zaznaczyć rodzaj, a do wyboru są trzy: koperta, paczka lub paleta. Potem należy podać dokładne wymiary, czyli długość, szerokość i wysokość, a także wagę. Na końcu należy wybrać z listy kraj nadania i odbioru. Domyślnie ustawiona jest Polska dla przesyłek krajowych. Po wybraniu oferty danego przewoźnika musisz wypełnić formularz i podać adres nadania oraz adres odbiorcy oraz dane kontaktowe. Wybierasz opcję nadania w punkcie, który możesz wybrać z listy dostępnej na stronie albo opcję odbioru paczki z pod wskazanego adresu przez kuriera. Teraz już wiesz jak znaleźć taniego kuriera. Mysłowice to miasto, gdzie działają wszyscy wiodący przewoźnicy. Musisz odpowiednio opakować przesyłkę, używając kartonu czy też folii stretch, a także nakleić na nią list przewozowy. W przypadku paczek międzynarodowych potrzebne są również dokumenty celne, które dołącza się w kopercie doklejonej do paczki. Warto wiedzieć, że oznaczenie paczki naklejkami ostrzegawczymi, np. “Uwaga szkło” sprawia, że jest ona uważana za niestandardową. Zatem tego rodzaju paczki są sortowane ręcznie. Paczki krajowe dostarczane są do odbiorców w ciągu 1 do 2 dni roboczych. Firmy mogą korzystać z odroczonej płatności faktur, a dla wszystkich dostępne jest bezpieczne i szybkie śledzenie przesyłek. Można również informacji zasięgnąć dzwoniąc na infolinię Globbox.                 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mysłowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: