Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Lubin

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Lubinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Lubin

Integracja sklepu internetowego z Globkurier.pl może się naprawdę opłacać. W ramach tej usługi można uzyskać indywidualną wycenę za przesyłkę, choćby kurierem ORLEN Paczka. W Lubinie wielu przedsiębiorców szuka oszczędności, jeśli chodzi o koszty i nie chce przerzucać ich na klientów, którzy przez to się zniechęcają. Oferta kurier ORLEN Paczka w ramach brokera Globkurier.pl może być dla nich korzystną opcją. Co warto wiedzieć na temat oferty kuriera ORLEN Paczka w mieście Lubin? Kurier ORLEN Paczka Lubin – ile punktów nadania i odbioru znajdziesz w mieście? Poznaj godziny otwarcia. Lubin to średniej wielkości miasto w województwie dolnośląskim, gdzie wielu przedsiębiorców doceniało w przeszłości Paczkę w Ruchu. Obecnie jest to kurier ORLEN Paczka, który oferuje możliwość nadania i odbioru w automatach paczkowych, punktach partnerskich, kioskach RUCH, a przede wszystkim na stacjach paliw ORLEN. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Trzeba wiedzieć, że w przypadku tego kuriera w Lubinie można skorzystać z jednego z 12 punktów nadania i odbioru. Jeden z nich znajduje się w Księgarni Świstak przy ul. Odrodzenia 3a.  Z usług tego punktu można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00, a także w soboty od 10.00 do 14.00. Automat paczkowy znajdziesz na terenie Stacji PKN Orlen przy ul. Hutniczej 12. Oczywiście można z niego korzystać przez całą dobę – 7 dni w tygodniu. Punkt partnerski kuriera ORLEN Paczka znajduje się też w Polo Market przy ul. Jana Pawła II 82 w Lubinie. Jest otwarty w godz. od 6.15 do 21.30 od poniedziałku do soboty , a także od 10.00 do 17.00 w niedzielę. Całodobowy punkt odbioru paczek znajduje się także w budynku Stacji benzynowej ORLEN przy ul. Zielonogórskiej 2. Chcąc skorzystać z punktu, który jest długo czynny od poniedziałku do soboty warto wybrać punkt partnerski przy ul. Pawiej 49. Tutaj można nadawać i odbierać przesyłki od poniedziałku do soboty w godz. od 7.00 do 23.00 a także w niedzielę – od 10.00 do 18.00. Przy ul. Leśnej 2 znajdziesz zarówno automat paczkowy, jak i punkt odbioru paczek na stacji paliw ORLEN, czynne całą dobę, przez cały tydzień. 

Punkty paczkowe w kioskach RUCH znajdziesz także przy ul. Kilińskiego 19, a także Armii Krajowej 17 b. Kurier dostarcza przesyłki o godz. 6.00.    Jeśli chcesz skorzystać z oferty kurier ORLEN Paczka, to koniecznie zamów kuriera wchodząc na stronę Globkurier.pl. Wystarczy założyć konto w kilka chwil, by móc wyceniać przesyłki. Paczka nie powinna być cięższa niż 20 kg i nie powinna mieć wymiarów większych niż 20 cm x 30 cm x 50 cm. Wpisz zatem wymiary paczki, jej wagę i kliknij wyceń przesyłkę. Pokaże się ranking kurierów i ORLEN Paczka powinna pojawić się na jednym z pierwszych miejsc. Wystarczy wybrać tę ofertę i opłacić paczkę online. Potem można udać się do punktu nadania. Jest też możliwość opłaty za kuriera na miejscu zarówno gotówką, jak i kartą. W przypadku kuriera ORLEN Paczka mamy do czynienia z naprawdę tanim kurierem w Lubinie. Jest to opcja niezwykle opłacalna dla sprzedających małe rzeczy, których nie opłaca się wysyłać przesyłką o wartości kilkunastu złotych, zwłaszcza gdy wartość towaru też jest niewielka.       

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lubinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: