• globbox

  Globbox Lubin

  Sprawdź ofertę GlobBox w Lubinie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Lubin

  Zainteresowała Cię oferta Globbox Lubin? Chcesz nadać paczkę wygodnie w jednym z punktów paczkowych? To dogodne rozwiązanie ponieważ sam wybierasz, o której godzinie udasz się do punktu i nie musisz tracić czasu czekając na kuriera. Dostarczymy Twoją przesyłkę na terenie Lubina i okolic. Jeśli chcesz możesz także zlecić doręczenie do zupełnie innej części kraju lub poza jego granicę. Globbox to wygodne nadania do: Francji, Anglii, Irlandii, Niemiec, USA czy Chin. Zobacz, jak złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  Zamów kuriera na naszej stronie internetowej i zleć nam wysłanie paczki o różnych wymiarach. Może być to przesyłka kopertowa, paleta lub standardowa paczka. Nadaj przesyłkę w Globbox, a adresat będzie mógł ją odebrać w jednym z punktów paczkowych. Co charakteryzuje tę formę dostawy? Punkty paczkowe Globbox zlokalizowane są w placówkach usługowych i handlowych. Daje to możliwość wygodnego odbierania i nadawania paczek, punkty dostępne są dla klientów w dogodnych lokalizacjach i komfortowych godzinach. Zarówno Ty i odbiorca samodzielnie decydujecie, o której porze skorzystacie z usługi. W Lubiniu dostępne są dwa punkty Globbox. Paczki wysyłać i odbierać można już od wczesnych godzin porannych. Lokale zamykane są zazwyczaj o 18:00 lub 21:30. Szczegółowe dane punktów sprawdzisz w zakładce “znajdź punkt”. Kto może skorzystać z Globbox? Nasza propozycja skierowana jest dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jeśli dopiero zaczynasz swoją działalność i nie wiesz, jak dużo paczek będziesz wysyłać, koniecznie przetestuj Globbox i zobacz ile możesz zaoszczędzić na dostawie.

  Nadaj przesyłkę w Globbox i ciesz się wygodną formą wysyłki. Przygotuj szczegółowe dane paczki i wprowadź je w formularzu wyceny na naszej stronie internetowej. Otrzymasz w ten sposób dostęp do możliwych form wysyłki Globbox. Wybierz najwłaściwszą dla siebie opcję i zamów kuriera. Zlecisz w ten sposób zamówienie z przedpłatą, jak i za pobraniem. Jak nadać paczkę Globbox? Przesyłkę może odebrać od Ciebie kurier. Nie lubisz czekać i tracić czasu? Globbox to sieć innowacyjnych punktów paczkowych, w których wyślesz zleconą przesyłkę. Wybierz punktu w dogodnej lokalizacji i zrealizuj usługę. Po wysłaniu paczki proces jej doręczenia będziesz mógł śledzić na naszej stronie internetowej. Sprawdzisz w ten sposób, na jakim etapie dostawy znajduje się paczka oraz dowiesz się, kiedy zostanie odebrana przez adresata. Tani kurier Lubin ma doręczyć Twoje zamówienie? Wyceń paczkę Globbox i znajdź korzystną ofertę na wysyłkę Twojej paczki. 

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lubinie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: