Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Lubin

Zamów kuriera DHL w Lubinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Lubin

Wiele opcji nadania, odbiór w punkcie lub dostawa do domu czy firmy, a przede wszystkim atrakcyjna cena i wysoka jakość oferowanych usług. To główne cechy zachęcające, by zamówić kuriera DHL w Lubinie. Najlepiej za sprawą serwisu GlobKurier.pl, dzięki czemu zamówimy kuriera DHL bez wychodzenia z domu. DHL to jedna z najpopularniejszych firm kurierskich w kraju i na świecie. Dzięki żółtej kolorystyce jest też świetnie rozpoznawalna. Kurierzy DHL świadczą swoje usługi między innymi w Lubinie, co daje możliwość nadawania i odbioru przesyłek dla firm i mieszkańców miasta. Nadawanie i odbieranie paczek firmą DHL jest o tyle wygodne, że nie zawsze trzeba wyczekiwać na przyjazd kuriera. Paczkę można nadać też w dowolnym punkcie DHL POP w Lubinie. Zrobimy to o dowolnej porze, w ramach godzin pracy danego punktu.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przesyłki możemy też nadać do konkretnego punktu DHL POP w Lubinie, przez co adresat odbierze ją o pasującej mu godzinie. Jeżeli jednak wolimy tradycyjną wizytę kuriera, to tego powinniśmy spodziewać się zazwyczaj w godzinach pomiędzy 8 a 18. Paczkę do firmy zazwyczaj otrzymamy szybciej, max do 15-16. Przesyłki na adresy prywatne są często rozwożone później, kiedy to teoretycznie więcej mieszkańców jest w domach. Zamów kuriera DHL w Lubinie lub wyślij przesyłkę do tego miasta, korzystając z ogólnopolskiego serwisu GlobKurier.pl. W zależności od wybranej opcji dostarczy ją osobiście kurier lub może zostać skierowana do jednego z wybranych punktów DHL POP, gdzie można odebrać paczkę o dowolnej porze (w ramach pracy danego punktu). Jak skorzystać z opcji tani kurier DHL w Lubinie? Krótka instrukcja:

  • Dokonaj bezpłatnej wyceny przesyłki na stronie głównej serwisu GlobKurier.pl. W tym celu będziesz musiał uzupełnić jej wymiary, wagę oraz ilość.
  • Z uzyskanej listy ofert wybierz najkorzystniejszą opatrzoną logo DHL. Od razu znasz cenę, sposób nadania czy datę dostarczenia paczki.
 
  • W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto klienta. Możesz też zamówić usługę jednorazowo, bez zakładania konta.
  • W dalszej części niezbędne będzie uzupełnienie danych zamawiającego, a także adresu nadania i miejsca dostarczenia przesyłki.
  • Jeszcze tylko kilka informacji odnośnie przesyłki oraz zaznaczenie dodatkowych opcji (pobranie, ubezpieczenie czy zwrot dokumentów).
  • Uregulowanie należności za zleconą usługę – przelew tradycyjny, płatność kartą lub szybkie płatności online (wśród nich lubiany BLIK) i gotowe. Kurier DHL w Lubinie zamówiony.
  • Kurier przyjedzie po przesyłkę w ustalonym terminie (z wydrukowaną etykietą, jeżeli zaznaczyliśmy taką opcję) lub jeżeli wybraliśmy taką opcję, to sami musimy dostarczyć przesyłkę do jednego z punktów DHL POP.
 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lubinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: