Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Lubin

Zamów kuriera DPD w Lubinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Lubin

Przedsiębiorcy z Lubina i osoby prywatne chętnie korzystają z sieci punktów nadania i odbioru DPD. W mieście, które słynie nie tylko w Polsce, ale i na świecie z produkcji miedzi i srebra żyje ponad 70 tys. mieszkańców, którzy mają dostęp do wielu punktów kurierskich DPD. Warto tutaj nadmienić, że podobnie jak w przypadku innych firm kurierskich, także za pośrednictwem DPD nie można wysyłać kosztowności, w tym złota i srebra kurierem. Jednak wykluczeń jest niewiele, zatem wiele branż może skorzystać z bogatej oferty. Kurierzy DPD pracują zwykle w godzinach od 8.00 do 18.00 i w tym czasie można spodziewać się odbioru przesyłek czy też ich otrzymania. Oczywiście wcześniej usługę należy opłacić i można zrobić to w prosty i bezpieczny sposób na stronie Globkurier.pl. Należy na samym początku założyć konto, co na pewno nie zajmie wiele czasu. Po aktywacji można już przystąpić do wyceny kolejnych przesyłek i porównania cen usług kurierskich.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wśród najbardziej korzystnych cenowo ofert z pewnością pojawi się DPD. Zatem, jeżeli szukasz taniego kuriera w Lubinie, koniecznie skorzystaj z Globkurier.pl. Atutem jest znaczna sieć punktów DPD Pickup w całej Polsce, zatem gdziekolwiek nadasz paczkę, na pewno dotrze jeśli nie bezpośrednio do adresata, to do punktu w pobliżu jego miejsca zamieszania. Po wybraniu i opłaceniu oferty kuriera DPD, wydrukuj list przewozowy, naklej go na paczkę i czekaj na kuriera. Oczywiście, jeśli wybierzesz ofertę nadania w punkcie, to właśnie tam skieruj się ze swoją paczką. W obydwu przypadkach przesyłka dotrze w krótkim czasie w ciągu jednego lub maksymalnie dwóch dni roboczych. Oczywiście trzeba zadawać sobie sprawę, że dystrybucja w okresie wzmożonych zamówień jest trudniejsza, dlatego tym bardziej należy wybierać firmy kurierskie takiej jak DPD, których sieć jest naprawdę szeroka. Kurier DPD w Lubinie, podobnie jak w innych miastach, działa w systemie od drzwi do punktu odbioru, od drzwi do drzwi, ale i od punktu nadania do punktu odbioru. 

Może się zdarzyć, że kurier nie zastanie adresata przesyłki w domu. Wtedy zostawia ją w punkcie odbioru najbliższym miejscu zamieszkania, a odbiorca otrzymuje wiadomość SMS z kodem odbioru i ma 3 dni na odebranie paczki. Oczywiście w sytuacji, gdy zamawia się paczkę do Punktu DPD Pickup, adresat ma więcej czasu na odbiór, bo aż 7 dni. Warto zatem dowiedzieć się, ile punktów DPD funkcjonuje w Lubinie. Otóż jest to 10 punktów nadania i odbioru w samym mieście. W okolicznych mniejszych miejscowościach znajdują się jeszcze 3-4 punkty odbioru i nadania. Najdłużej działającymi punktami nadania i odbioru są te zlokalizowane w marketach Dino, które otwarte są od godz. 6.00 do 22.30 od poniedziałku do soboty, a także od 9.00 do 20.30 lub 21.00 w niedzielę. Znajdziecie je przy ul. Hutniczej 6A, Klonowej 28, Mickiewicza 96 i Krzemienieckiej 31. W tym przypadku można nadawać paczki po wcześniejszej przedpłacie. Przykładowo w Agencji Reklamowej K2 mieszczącej się przy Kolejowej 1 znajduje się punkt nadania, gdzie można nie tylko nadać, ale i opłacić przesyłkę.   

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lubinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: