Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Lubin

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Lubinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Lubin

Położony na Dolnym Śląsku na Wysoczyźnie Lubińskiej nad rzeką Zimnicą Lubin przez lata kojarzył się przede wszystkim z wydobyciem i przetwórstwem rud miedzi – to właśnie w okolicach tego miasta znajdują się najbogatsze złoża miedzi w Europie. Obecnie Lubin rozwija się bardzo dynamicznie, stawiając na przedsiębiorczość, edukację i na ekologię.  Nowe firmy i inwestycje powodują zwiększone zainteresowanie usługami kurierskimi i ofertą Poczty Polskiej. Jeżeli szukasz sposobu na to, by szybko i sprawnie nadawać przesyłki w Lubinie, pierwszym rozwiązaniem, które przychodzi Ci do głowy może być oferta Poczty Polskiej – Pocztex. Jest to firma powołana przez państwowego operatora pocztowego specjalnie w celu realizacji przesyłek kurierskich – i popularny tani kurier w Lubinie. W przeciągu ostatnich lat na polskim rynku oferta firm kurierskich bardzo się rozwinęła odpowiadając na rosnące wymagania i oczekiwania ze strony klientów. Mimo to wiele osób wciąż przywiązanych jest do nadawania paczek na poczcie. Za tym rozwiązaniem przemawia tradycja  i renoma, a także możliwość obsługi w urzędach pocztowych w pobliżu miejsca zamieszkania. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Lubinie jest 13 urzędów pocztowych w różnych częściach miasta. Za pośrednictwem Pocztexu możesz nadawać przesyłki krajowe i międzynarodowe, a jeżeli Ci się śpieszy, skorzystać z przesyłek ekspresowych Kurier48  i Kurier24.    Pierwszym rozwiązaniem jest oczywiście przyniesienie paczki na pocztę. Stanie w długich kolejkach może być jednak bardzo uciążliwe, gdy jesteś zmęczony po pracy – a także w kontekście bezpieczeństwa w czasie pandemii. To powoduje, że coraz więcej osób decyduje się nadawać paczki przez  Internet – bez wychodzenia z domu. Jeżeli i Ty preferujesz tę opcję, zamów kuriera za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. 

To porównywarka ofert kurierskich,  która umożliwia szybką wycenę u wszystkich przewoźników –  wystarczy podać wymiary paczki i zaznaczyć interesujące Cię opcje. Niestety, obecnie platforma Globkurier.pl nie umożliwia nadania paczki poprzez Pocztex, jednak współpracuje z kilkudziesięcioma innymi firmami, w tym: DPD, DHL, UPS, FedEX czy GLS. W ten sposób łatwo znajdziesz najkorzystniejszą cenę za dostawę. Opłać przesyłkę i przekaż ją kurierowi, który przyjedzie do Ciebie pod wskazany adres. Możesz również samodzielnie przynieść paczkę do punktu nadania.  Nie musisz się obawiać, czy dotrze  do odbiorcy –  możesz śledzić ją na każdym etapie po numerze dzięki systemowi monitorowania przesyłek Globkurier.pl.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lubinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: